Znamię we śnie wskazuje słaby punkt osoby śniącej lub osoby o której śnimy. Sen taki można interpretować w następujący sposób ? jeśli widzimy Znamię np. na policzku przyjaciela to może to znaczyć, że nie jest do końca szczery i pokazuje nam drugą twarz. Analogicznie Znamię na naszej twarzy może oznaczać obłudę. Znamię na ręce lub nodze może symbolizować niechęć do działania i zmian.

Sen taki może również nawiązywać do znamion, które mamy w sobie, wewnątrz.. Takie, które nosimy od małego zazwyczaj.. Jeśli zdarzyło się w Twoim życiu coś co nie daje Ci spokoju, rozważ skorzystanie z pomocy specjalisty. Pomoc z kimś, kto Cie zrozumie na pewno Ci pomoże, prędzej lub później.

Jak interpretować sen w którym widzimy tron?

Siądź sobie któregoś wieczoru i zastanów się nad tym co dzieje się w Twoim życiu. Przemyśl czy wydarzyło się coś co mogłoby pozostawić piętno na zawsze.. Taką bliznę przeszłości.. Dla każdego te wydarzenia mogą być inne. To wszystko zależy nie tylko od charakteru czy płci, ale również wieku. Zazwyczaj traumatyczne wydarzenia, które pozostają w nas na dłużej to: napad, przemoc fizyczna lub psychiczna osoby bliskiej, gwałt, utrata osoby bliskiej.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować sny o podobnej tematyce:

Dziecko – w kontekście ran, które możemy nosić w sobie od małego

Lęk oraz cierpienie w kontekście strachu przed oprawcą oraz cierpieniem jakie może on spowodować.