Dziecko we śnie znaczenie | Sennik Online

Według sennika online Dziecko we śnie to bardzo silny symbol, który w zależności od tego, w jakiej sytuacji życiowej znajduje się śniąca osoba może mieć wiele znaczeń.

Znaczenie snu

z reguły ma pozytywny wydźwięk i zapowiada radość, dobrobyt i spokój w Twoim życiu. Sny o dzieciach to wróżba stabilnego okresu w życiu śniącego, w którym nie powinno wydarzyć się nic złego.

Zgodnie z interpretacją sennika online sen o dziecku może również oznaczać potrzebę obudzenia wewnętrznego dziecka. Dlatego na przykład sen o umierającym dziecku wcale nie musi mieć negatywnego znaczenia a może oznaczać głęboką wewnętrzną przemianę śniącego.
Sennik online mówi, że jeśli dziecię śni się kobiecie może oznaczać jej pragnienie posiadania dzieci i zapowiada szczęście rodzinne. Jeśli młoda kobieta śni o dziecku to być może niedługo spotka swojego życiowego partnera. Kobieta niezamężna, która widziała dziecko we śnie może niedługo wstąpić w związek małżeński.
Sennik online mówi, że jeśli dziecię śni się mężczyźnie to oznacza, że jest on w fazie stabilizacji życiowej.
Dziecko we śnie wolnego mężczyzny zapowiada, że może spotkać kobietę, z która wejdzie w głęboką relację która nawet może zakończyć się ślubem. Dziecko to poczucie bezpieczeństwa i spokój.
Jeśli śniło Ci się, że rodzisz to spodziewaj się, że spotka Cię ogromne szczęście i radość.

Dziecko

Według sennika online płaczące Dziecko jest zwiastunem kłótni w rodzinie natomiast śmiejące się Dziecko to przepowiednia sukcesów w planowanym przedsięwzięciu. Dziecko osierocone we śnie to zły omen i może zapowiadać konflikt z bliską osobą.

Przed interpretacją snu z udziałem dziecka warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • O kim śniłeś(aś) ?
  • Jakiej płci było dziecko o którym śniłeś?
  • Czy pamiętasz jak dzieck wyglądało?
  • Czy znasz osobę w świecie rzeczywistym o której śniłeś / śniłaś?
  • Jak w Twoim śnie się zachowywało?
  • Co ono w Twoim śnie robiło? Jakie czynności wykonywało?

Zapraszamy do komentowania artykułu i dzielenia się swoimi snami.