Żuraw we śnie jako ptak symbolizuje przede wszystkim duchową sferę człowieka, która jest jego łącznikiem pomiędzy niebem a ziemią. Sen o żurawiach często przytrafia się osobom, które nie do końca twardo stąpają po ziemi, lubią zatapiać się w świat swoich fantazji i mają sentymentalne usposobienie. Sen o żurawiu mówi o tym, że śniący w danym momencie ma właśnie takie nastawienie do życia i stara się uciec w świat swoich marzeń i pragnie porzucić prozę życia.

Żuraw jako origami – co oznacza?

Ponieważ żuraw jest bardzo ważny w kulturze Japonii, wierzy się że gdy jakaś osoba złoży tysiąc żurawi z papieru, jej życzenie zostanie spełnione.
Jeśli śniło Ci się zatem, że składasz origami, bardzo możliwe, że jest coś czego wewnętrznie bardzo pragniesz.

Odloty żurawi do ciepłych krajów

Żurawie to jedne z najpiękniejszych ptaków. Są to jedne z okazów, które opuszczają Polskę i wyfruwają do tzw. ciepłych krajów. Jeśli sam efekt wylotu Ci się śnił, bardzo możliwe, że wewnętrznie potrzebujesz odpoczynku od obecnie otaczających Cie sytuacji, osób i reali. W większości przypadków, gdy dochodzisz do wniosku, że Twoje wewnętrzne “ja” potrzebuje odpoczynku, warto zmienić otoczenie. Chociażby na kilka dni. Może być to nawet weekend za miastem.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu.

Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Przykładem takich interpretacji na pewno będą: zwierzęta, gęś, zająć, czarne myszy oraz złota rybka