Jeśli śniły Ci się czarne myszy to może to oznaczać, że jesteś osobą nieufną i podejrzliwą.
Według sennika online

Znaczenie snów z obecnością czarnych myszy

Czarne myszy we śnie mogą symbolizować osobę węszącą spisek i nielojalność wśród przyjaciół. Wynika to z tego, że w przeszłości doświadczyłeś zranienia ze strony osoby, której ufałeś.

Sennik online przedstawia również drugą interpretację snu o czarnych myszach, według której symbolizują one szlachetność, siłę charakteru, wytrwałość, cierpliwość i pracowitość. Te cechy często wynoszą z pozoru skromne osoby na wysoką pozycję społeczną i odpowiedzialne stanowiska. Bywa że osoby śniące o czarnych myszach mają swój plan i wytrwale dążą do jego realizacji unikając przechwałek i rozgłosu, co sprawia, że zaskakują swoimi sukcesami otoczenie.

Jesteś osobą, która obawia się myszy, a mimo to widzisz je w swoim śnie? Bardzo możliwe, że jest to próba walki z lękami. Tak samo jest w przypadku lęku wysokości, lub lęku związanego z wężami. Osoby, które takie lęki mają często mają sny z obiektami strachu. Niestety takie sny – szczególnie w młodym wieku – wiążą się z torturą we śnie, ponieważ te osoby rzeczywiście obawiają się o siebie.

Symbolika myszy we śnie a zajmowane stanowisko w życiu zawodowym

Jeśli piastujesz jakieś stanowisko, a we śnie ujrzałeś myszy, które Cie atakują, bardzo możliwe, że w najbliższym czasie ktoś będzie chciał Cie zdjąć z tego stanowiska.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: zwierzęta, pająki, wąż, ważka