Kochać się w windzie ew własnej firmie – jest to przestroga przed braniem na siebie obowiązków, zadań, których nie będą mogli zrealizować

Seks w windzie kojarzy się zazwyczaj z pracą, z nagłą potrzebą, pragnieniem. Jednak nie tylko ze współpracownikiem można uprawiać seks w windzie. Można też to robić na przykład z przyjacielem. Wbrew pozorom nawet osoby będące w związku, również uprawiają seks w windach. Przy interpretacji tego snu weź pod uwagę w jakim miejscu była ta winda.

Seks z przyjacielem – taki sen może wiele znaczyć. Warto sobie zadać dodatkowe pytania w takim przypadku. Czy jesteś wystarczająco otwarty emocjonalnie w stosunku do swojego przyjaciela, którego widzisz we śnie? Być może ten sen mówi, że musisz otworzyć się i zaufać mu bardziej.

Sny o seksie zazwyczaj jednak odzwierciedlają niezadowolenie z dotychczasowego pożycia małżeńskiego lub obawę o brak akceptacji w sferze seksualnej przez partnera lub partnerkę. Jeśli jesteś niepewna czy Twój partner jest zadowolony z łączących Was kontaktów na tle seksualnym, sny o seksie mogą odzwierciedlać te obawy.

Pojawiające się natomiast sny o seksie u mężczyzn, podobnie jak sny o kobietach i całowaniu. Przejawem pociągu seksualnego i należą do najliczniej przeżywanych marzeń sennych występujących u mężczyzn.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.