Jeść banana we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o jedzeniu banana ma zabarwienie erotyczne, dlatego jeśli kobiecie śni się, że je banana to może to oznaczać jej tęsknotę, za zakazanymi doświadczeniami erotycznymi. Jeśli mężczyźnie śni się kobieta jedząca banana, to może tęskni za odmianą w życiu erotycznym.

Jedzenie bananów we śnie często oznacza sytuacje konfliktowe, niepowodzenia w biznesie lub miłości. Jednak wielka księga snów daje również korzystne interpretacje. Sukces dzięki zdolnościom oratorskim, przyjemne romantyczne spotkanie. Można zrozumieć, dlaczego taki symbol śni, przywołując szczegóły wizji.

Aby poprawnie interpretować sen, pamiętaj o wszystkich szczegółach:

  • kupione dojrzałe – kara za pochopne czyny;
  • zielony – praca nad nowym, ryzykownym projektem;
  • zgniłe – uczestnictwo nie z własnej woli w raczej wątpliwych oszustwach;
  • zobaczyć, jak się nimi handlujesz – robiąc coś bez znaczenia, bezużytecznego.

Również śnienie o jedzeniu zgniłych owoców oznacza: praca, wysiłki są daremne, powinieneś zmienić zawód. Partnerzy biznesowi lub przyjaciele mogą cię zdradzić. Zaangażuj się w bardziej obiecujący biznes, który przyniesie satysfakcję i dobre zwroty

Śniłeś o zakupie bananów do zjedzenia we śnie? Czasami taki zakup we śnie obiecuje kobiecie nowy romans, który się nie powiedzie. Obiekt pasji bardzo rozczaruje. Taki sen u młodej dziewczyny o kupowaniu niedojrzałych bananów ostrzega ją, aby nie spieszyła się z próbami rozkoszy dorosłości, ponieważ grozi to tragedią

Zastanawiasz się dlaczego śnisz o kupnie bananów? Książka snów radzi: nie powinieneś sam podejmować decyzji w ważnej sprawie, musisz słuchać opinii bliskich – być może są oni bardziej poinformowani. Też pamiętaj o tym, że każdy zbiera oraz doświadczenia w określonych dziedzinach. Często jest tak, że mimo tego, iż jesteś od kogoś starszy, wcale nie oznacza, że masz od tej osoby większą wiedzę w jakiejś dziedzinie.

Książka snów wyjaśnia: ujrzenie takiej fabuły we śnie wkrótce zapowiada kłótnię lub pokazuje jego pragnienie przywództwa, prymatu. Jedzenie zjedzonych owoców jest dla niego zwiastunem strat finansowych, nieudanych przedsięwzięć.

Jeść banana we śnie to zapowiedź relacji z odpowiednią osobą. Zaufaj mu w ważnych sprawach mniej, w przeciwnym razie będziesz później musiał żałować.