Dyrektor we śnie to uosobienie władzy o wpływy. Jeśli postać dyrektora pojawiła się w Twoim śnie to być może obawiasz się nie spełnienia oczekiwań osób, którym podlegasz. Dla osób, którzy rozwijają własną karierę, to sygnał, że wkrótce może być okazja wykazania się przed wpływowymi osobami. Dla niektórych to oznacza premię lub awans na wyższe stanowisko. To jest także dobry czas na samorealizację i wdrażanie własnych planów na przyszłość. Osoby przedsiębiorcze powinny przede wszystkim skupić się na obecnej sytuacji i nie podejmować drastycznych decyzji.

Sen o dyrektorze może również oznaczać, że masz potrzebę zwiększenia swoich wpływów i niezależności. W szczególności taki sen mogą mieć osoby, którzy pragną niezależności finansowej od swoich rodziców lub partnera. Wkrótce możesz otrzymać okazję na poprawienie swojej sytuacji majątkowej o ile podejmiesz odpowiednie kroki. W najbliższym czasie warto przeanalizować swoje wydatki i unikać impulsywnych zakupów. Pamiętaj, że nie wszystko co kupujesz jest niezbędne Ci do życia, a każde zaoszczędzone pieniądze lepiej sprawdzą się na koncie oszczędnościowym.

Dyrektor i ja mieliśmy romans, co to może oznaczać?

Romans z szefem lub dyrektorem może być sygnałem, że potrzebujesz miłości i chcesz być pożądana. W przypadku osób samotnych taka wizja wskazuje na brak zainteresowania w rzeczywistości i potrzebę zmiany swojego życia. Jesteś w stanie zmienić swoje życie na lepsze, lecz musisz otworzyć się emocjonalnie i pozwolić innym wejść do swojego życia. Nie wszyscy mają niecne zamiary, a dystans do ludzi powoduje większą przepaść przed Tobą i Twoim szczęściem.

Osoby, którzy są obecnie w związku taki sen powinny potraktować jako ostrzeżenie. Niewinny flirt z obcym mężczyzną może przerodzić się w płomienny romans. W następstwie musisz się liczyć z nieodwracalnymi zmianami i poważnym kryzysem w swojej relacji. Sen o taki podłożu mogą w szczególności mieć osoby, którzy na co dzień czują rutynę w związku i ochłodzenie nastrojów w domu. Być może nadszedł czas na zmiany.