Tynk we śnie odnosi się do spraw mieszkaniowych. Jeśli śniło Ci się, że tynkujesz to znaczy, że szykujesz się do zmiany domu lub mieszkania. Dla niektórych może być to także niezadowolenie z sytuacji w domu. Nieprzyjemna okolica lub ochłodzone nastroje z partnerem widocznie wpływają na Twoje samopoczucie. Nie zawsze właściwym krokiem będzie przeprowadzka, czasami urlop i odpoczynek poza miastem umożliwi Ci pełne zregenerowanie sił.

Jeśli śnił Ci się piękny, czysty Tynk to czeka Cię remont. Nie tylko będzie dotyczyć to spraw domowych lecz może być to także naprawa innych przedmiotów. Niekiedy może to być oznaka pojednania i odbudowania więzi z ludźmi, z którymi od długiego czasu nie masz kontaktu. Warto wykorzystać ten moment na wyjaśnienie wszystkich nieporozumień i zbliżyć się do ludzi.

Odpadający stary Tynk nie wróży nic dobrego, czekają Ci problemy mieszkaniowe. Być może będziesz zmuszony do opuszczenia dotychczasowego lokum, możesz też spodziewać się niechcianego lokatora. Dobra wiadomość jest taka, że sytuacja taka będzie tymczasowa i może przynieść nieoczekiwanie pozytywne skutki.

Kupowaniu tynku w sklepie może wskazywać, że Twoje najbliższe planowane zadania zakończą się sukcesem. Nie tylko będziesz w stanie w pełni zrealizować swoje postanowienia, a być może nawet komuś wyciągniesz pomocną dłoń. Teraz los jest najbardziej korzystny, dlatego nie bój się realizować ryzykownych planów, które od długiego czasu chodziły Ci po głowie.

Dla osób przedsiębiorczych taki sen przepowiada, że czeka Cię restrukturyzacja i zmiany w firmie. Być może stracisz kilku pracowników lub lukratywne kontrakty umkną Ci sprzed nosa. W tym czasie należy być czujnym i zwracać szczególną uwagę na poczynania konkurencji. Możliwość odbudowania firmy i skierowanie na właściwy tor, to pierwsze rzecz, która Cię czeka w najbliższym czasie.

Miałaś sen, w którym byłaś pobrudzona tynkiem? Bez wątpienia wkrótce Twoja reputacja może zostać nadszarpnięta, a Twoje dobre intencje źle odczytane. Sytuacja szybko się wyjaśni, lecz spowoduje pogorszenie się nastroju.