Uczta we śnie to zapowiedź dostatku i radosnych wydarzeń w Twoim życiu. Jeśli widzisz we śnie siebie ucztującego to szczęście będzie Ci sprzyjać.

Sen o tym, że wydajesz ucztę w swoim domu zapowiada wszelką pomyślność dla Ciebie i Twojej rodziny przez długi czas. Ponieważ jesteś lubianą i serdeczną osobą, która dba o innych będziesz cieszyć się towarzystwem przyjaciół i ich sympatią.

Ucztowanie weselne może być zwiastunem ślubu w rodzinie. Dla niektórych osób może to być symbol, że wchodzisz w nowy etap życia. Może być to ukończenie szkoły, nowa praca, przeprowadzka bądź dziecko. Spróbuj się nie lękać co Ci los przyniesie, tylko skup się na realizacji obecnych planów. Pogodny stan ducha będzie Ci sprzyjał, a dzięki cierpliwości i determinacji będziesz w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu.

Miałeś sen, w którym byłeś na przyjęciu urodzinowym? Taka wizja może mówić, że wkrótce otrzymasz niespodziewane wieści z pracy, krewnych lub dalszych znajomych. Nie wszystkie informacje, które pozyskasz będą napawać Cię radością. Zanim zaczniesz działać i podejmować decyzję spróbuj ochłonąć i na spokojnie przemyśleć swoje kroki. Cokolwiek postanowisz może mieć długotrwały wpływ na Twoje życie.

Warto zwrócić także na uwagę, kto uczestniczył w uczcie. Jeśli przeważającą grupką osób stanowiły znajomi z pracy, to może to wskazywać na awans lub premię. Kierownictwo nie ominie Twoja ciężka praca i zostanie doceniona w należyty sposób. Dla niektórych może to być także znak, że współpracownicy obdarzą Cię szacunkiem.

Jeśli w uczcie przeważały twarze Twoich bliskich i krewnych, to może to oznaczać, że wkrótce będziesz miał okazję do świętowania. Może kupisz wreszcie swój wymarzony samochód lub udasz się na długo oczekiwane wakacje. Dla osób, które wybierają się za granicę na odpoczynek, to wyjazd będzie wyjątkowo udany i przyjemny. Może nawet poznasz ciekawe osoby, z którymi nawiążesz dłuższe relacje, zarówno w życiu prywatnym jak i biznesowym.