Sąsiad we śnie może symbolizować osobę z Twojego otoczenia, wpływa na to, w jaki sposób postrzegasz siebie.

Sen z obecnością sąsiadów i jego znaczenie 

Sąsiedzi we śnie mężczyzny mogą odwoływać się do tego, co mężczyzna myśli o sobie. Kobieta, która ma sen o sąsiedzie, może przełożyć ten sen na swoje relacje z mężczyznami.

Pomimo tego, iż każdy ma jakiegoś sąsiada, bo jednak znaczna większość ludzi w dzisiejszych czasach mieszka w miastach, sąsiad jest kimś specyficznym. Większość osób zapewne mogłaby powiedzieć wiele niepochlebnych słów na swoich sąsiadów. Na ten temat powstał już nawet serial. Każdy chyba słyszał przynajmniej raz kiedyś o wojnach między sąsiadami. Każda ma swój „poziom”. Niektóre kończą się na podrzucaniu śmieci pod drzwi, a inne na odłączaniu prądu czy ciągłym wzywaniu policji.

Śniło Ci się, że robisz jakiegoś psikusa swojemu sąsiadowi? Bardzo możliwe, że zbliża się w Twoim prawdziwym życiu coś złego. Może nie być to nic groźnego, ale jednak będzie Ci przykro.

Nie można jednak zapomnieć o tej grupie sąsiadów, którzy służy nam pomocą zawsze gdy tego potrzebujemy.

Marzenie senne o życiu w zgodzie z sąsiadami

Jeśli śniło Ci się zatem, że żyjesz w zgodzie ze swoim sąsiadem zastanów się. Może to oznaczać, że masz zbyt dobre serce dla niektórych osób. Może się okazać, że jesteś wykorzystywany przez bliskich. Niekiedy oznacza to, że relacja z pewną osobą nie jest taka jaka Ci się wydaje. Intencje tej osoby mogą nie być takie jak Ci się wydaje.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.