Telefon we śnie jest symbolem komunikacji pomiędzy ludźmi. To w jaki sposób rozmawiasz przez Telefon we śnie odzwierciedla twoje aktualne relacje z ważnymi dla ciebie osobami.

Jeśli Rozmowa jest radosna i wywołuje w tobie pozytywne uczucia to znaczy, że twoja komunikacja z najbliższymi jest w najlepszym porządku.

Jeśli śni ci się, że nie możesz się porozumieć lub uczestniczysz w telefonicznej kłótni to znaczy, że masz trudności z porozumieniem się i powinieneś więcej uwagi poświęcić temu, jak komunikujesz swoje emocje i potrzeby. Być może wiele twoich obecnych problemów wynika z faktu, że nie potrafisz Znaleźć wspólnego języka z bliskimi ci osobami.

Sen podczas którego rozmawiasz przez telefon równie dobrze może oznaczać, że śniący ma wielką potrzebę spotkania się z kimś kto jest mu co najmniej bliski. Może być to dziewczyna, żona, brat, siostra, rodzić. Być może masz jakąś sprawę , który chciałby przedyskutować. Jeśli jednak ta rozmowa przybiera formę kłótni, to śniącego może czekać jakaś napięta sytuacja z bliską osobą.

Jeśli śni ci się, że ktoś przerywa połączenie lub rzuca słuchawką to być może obawiasz się odrzucenia lub braku akceptacji.

Rozmowa telefoniczna może również być powiązana z tęsknotą za kimś bliskim. Kiedyś takie rozmowy nie były możliwe, tak więc ludzie mogli się jedynie obejść smakiem.

Jak interpretować sen w którym rozmawiamy przez telefon?

Ważne jest żebyś po przebudzeniu zapisał wszystkie informacje, które udało Ci się zapamiętać. Niestety tak to jest, że często po przebudzeniu jesteśmy w emocjach, np. po jakimś strasznym śnie jesteśmy przerażeni – te sny zazwyczaj lepiej udaje nam się zapamiętać. Niestety z snami o takiej hm.. przyjemnej tematyce jest już gorzej. Zazwyczaj zapominamy je szybciej.

Co powinieneś wziąć przy interpretacji snu pod uwagę?

  1. Kto do kogo dzwoni?
  2. Kto jest po drugiej stronie słuchawki?
  3. Jakie emocje w Tobie były podczas tej rozmowy? Strach? Radość?
  4. O czym rozmawiacie?