Upojenie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym jesteś pijany zwiastuje, że spełni się Twoje najskrytsze marzenie.

Sen o upojeniu niestety nie wróży nic dobrego. Należy go potraktować jako przestrogę i ostrzeżenie przez zbyt lekkomyślnym postępowaniem. Symbol ten często odzwierciedla gniew oraz niestosowne zachowanie śniącego.

Gdy śnisz o tym, że jesteś upojony, wskazuje to na utratę kontroli nad życiem oraz utratę relacji z rodziną i bliskimi. Sen świadczy o tym, że w życiu realnym rozbijasz się o szarą rzeczywistość, żyjesz wybujałymi marzeniami, nie dostrzegając problemów życia codziennego. Pamiętaj, uciekanie od problemów nie jest dobrym rozwiązaniem. Znajdź w sobie siłę lub poproś zaufaną osobę, która pomoże Ci się z nimi uporać. Kiedy w marzeniu sennym dostrzegasz inną upojoną osobę, omen ten wskazuje na to, że narastające konflikty w Twoim otoczeniu w doprowadzą do rozpadu wielu przyjaźni i znajomości.

Marzenie senne, w którym jesteś upojony i swoim zachowaniem zakłócasz spokój innych, mówi o tym, że przez swoje nieodpowiedzialne postępowanie stracisz zaufanie bliskiej osoby, na której Ci bardzo zależy. Zmień swoją postawę, zanim zrazisz do siebie ludzi z najbliższego otoczenia. Jeśli śniłeś o tym, że przewróciłeś się w wyniku upojenia, świadczy to o tym, że zupełnie niepotrzebnie uciekasz od swoich problemów, zamiast się z nimi skonfrontować.

Kiedy we śnie upajasz inną osobę, oznacza to, że swoim lekkomyślnym zachowaniem przyczynisz się do cudzego nieszczęścia. Zanim coś powiesz lub zrobisz – przemyśl to dwa razy! Jeżeli przyśniło Ci się, że upajasz dziecko, to ostrzeżenie wskazujące na to, że już niedługo przyjdzie Ci się zmierzyć z konsekwencjami swojego bezmyślnego postępowania, czego będziesz bardzo żałować. Gdy śniłeś o tym, że upoiłeś się alkoholem na przyjęciu, symbol ten odzwierciedla to Twój frywolny i imprezowy styl życia. Sen o upojeniu sennym potraktuj jako ostrzeżenie przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. W Twoim otoczeniu znajdują się fałszywe osoby, które zechcą wykorzystać Twoją naiwność i łatwowierność do realizacji własnych planów.