Jeśli śni Ci się, że spadasz z dużej wysokości i giniesz, to prawdopodobnie jest to wizja będąca wyparciem lęków związanych z przeżytymi traumatycznymi zdarzeniami, o których starasz się zapomnieć, ale które wywarły głęboki wpływ na Twoje życie osobiste jak i na całą Twoją osobowość.

Czego symbolem są sny o spadaniu? 

Takie sny są symbolem zakończenia dawniej prowadzonego życia, które zmieniło się wraz z przeżyciem traumy. Śniło Ci się, że spadłeś z czegoś i byłeś poważnie ranny? Niektóre senniki interpretują to jako zapowiedź utraty przyjaciół. Jeżeli śniło Ci się, że przeżyłeś upadek z wysokiego budynku, może to oznaczać, że czeka Cie utrata statusu społecznego. Ktoś, kto jest Ci bliski wystawi Cie na pośmiewisko przez co inne osoby zmienią zdanie na Twój temat.

Śniłeś o tym, ze spadłeś z konia? Lub innego zwierzęcia? Na przykład byka? Bardzo możliwe, że czeka Cie niedługo ciekawa przygoda. Będzie Cie ona kosztować trochę pieniędzy, ale spowoduje, że będziesz szczęśliwy.

Przyśnił Ci się zawodowy upadek? Przez jakiś czas pracowałeś na awans? Pracowałeś za dziesięciu, a mimo to na koniec okazało się, że nic nie osiągnąłeś i cały czas jaki poświęciłeś poszedł na marne? Bardzo możliwe, że zadanie, którego się podjąłeś w prawdziwym życiu jest trudne i może się okazać, że jego realizacja jest ponad Twoje możliwości.

Jak interpretować sny i wyciągać z nich wnioski?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu