Magia we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Magia lub magik, który robi sztuczki to Twoje życie uczuciowe będzie teraz pod szczęśliwą gwiazdą. Czeka Cię spełnienie w miłości i wiele pięknych chwil z ukochaną osobą.

Czy widziałeś jakieś naprawdę cudowne wypadki podczas snu? Nastąpią nieoczekiwane, ale wyjątkowo pozytywne zmiany i wydarzenia.

W życiu wszystko, co wiąże się z mistycyzmem, budzi podziw i strach przed nieznanym. Jednak nie wszystko, o czym się śni magię, przewiduje negatywne skojarzenia. We śnie, ten symbol może być wskazówką, która obiecuje zmianę lub miłą niespodzianką. Niektórzy wieszcze kojarzą taki sen z magicznymi mocami, które są dostępne u śniącego.

Według śpiącego D. Loffa, magia lub atrybuty czarów we śnie uważane są za oznakę siatkówki, zdolnej pozbyć się śpiącej osoby z palących problemów. Ważnym czynnikiem jest kierunek, w którym skierowane są magiczne siły. Robienie czarnej magii, celowo krzywdząc innych, przewiduje sytuację, którą starasz się kontrolować z całej siły. Być może warto sobie uświadomić, że nie wszystko w prawdziwym życiu powinno być podporządkowane twoim pragnieniom. Według zapowiedzi sennika online, sny o uciekaniu się do czarów, mówi o niskiej samoocenie osoby śpiącej, a także o jej niezdolności do wzięcia odpowiedzialności za to, co się dzieje.

Według marzyciela Nostradamusa, to, co śni o wróżbiarstwie liczbowym, prowadzone za pomocą długich obliczeń, przewiduje możliwość zapobieżenia złym planom skierowanym przeciwko śniącemu. Przewidywanie we śnie za pomocą ognia interpretowane przez śpiącego w zależności od stanu płomienia. Tak więc słaby płomień, gotowy do zgaszenia, jest oznaką nadchodzącego niepokoju związanego z kardynalną zmianą planów. Prawdopodobnie to tylko twoje obawy, bo wszystko musi się udać. Kobieta tłumaczka snu opowiadająca wróżby z liczbami, kojarzy się z lękiem, niezadowoleniem i niepewnością w czasie rzeczywistym. To, co śni o jasnym błysku ognia, jest pozycjonowane przez Sennik online jako pojawienie się nowego celu, którego realizacja jest możliwa z pomocą przyjaciół i silną wiarą w ich możliwości.