Agent we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Agent to bądź ostrożny wobec osób, które mogą próbować Cię kontrolować. Pod pretekstem pomocy mogą próbować wpływać na Twoje decyzje i ograniczać Twoją wolność i ingerować w inne aspekty Twojego życia.

Osobę agenta we śnie można rozpatrywać na kilka sposobów. Przykładowo może być to agent – szpieg – ale nie tylko. Może być to również agent sprzedawca, przedstawiciel. Przykładowo agent ubezpieczeniowy jest takim właśnie sprzedawcą.

Agent zajmujący się sprzedażą

Śniło Ci się otworzenie biznesu, który będzie polegać na sprzedaży ubezpieczeń? Śniło Ci się, że będziesz agentem ubezpieczeniowym? Może jest to jakiś znak? Cały świat opiera się na wymianie towarów i usług, jeśli dobrze wszystko zaplanowałeś może warto się za to wziąć. Rynek jest tak obszerny, że każdy powinien sobie w nim znaleźć odrobinę miejsca dla siebie.

Sen o sprzedawaniu może również być powiązany z sytuacją życiową w której musisz sprzedać coś czego nie chcesz się pozbywać. Często powodem tego może być trudna sytuacja finansowa, konieczność zebrania na coś pieniędzy itd.

Handel pojawiający się w snach może też być projekcją pracoholizmu. Jeśli przebywasz w swojej pracy większość część dnia i sprawia Ci to większą przyjemność niż spędzanie czasu z przyjaciółmi, lub jeśli Twoja praca dotyczy spraw związanych ze sprzedażą, sny w których pojawia się Handel może być przejawem pracoholizmu, na który cierpisz, a do którego nie chcesz się przyznać. Jeśli bliskie Ci osoby zwracają Ci na ten fakt uwagę, nie lekceważ tego, zwłaszcza że przeżywane przez Ciebie sny dowodzą, że nie jest to mały problem.

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swoim Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania daj nam znać w komentarzu, postaramy się na wszystkie odpowiedzieć. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi w tym artykule na nurtujące Cie pytania skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji na naszym portalu. Wyszukiwarka znajduje się w prawym górnym rogu naszego serwisu.