As kier we śnie znaczenie | Sennik Online

As kier zapowiada powodzenie w miłości oraz w interesach. Według sennika online As kier to wspaniały symbol zwiastujący uśmiech koła fortuny. Jeśli śnił Ci się As kier to spodziewaj się wszelkiej pomyślności, szczęścia i powodzenia.

As kier przez wiele osób jest uznawana za oznaką wielkiego szczęścia, bowiem w niektórych grach kier jest najbardziej cenioną rodziną kart. 

Miałeś sen, w którym grałeś w karty w kasynie i ma asa kier? Uprawianie hazardu we śnie, wbrew pozorom może być dobrym znakiem, o ile nie uprawiasz go w rzeczywistości. Takie sny mówią osobie śniącej, że jesteś w stanie podjąć się ryzyka, ale z zachowaniem spokoju i działając z chłodną głową. Analityczne myślenie i ocena ryzyka posuwają Twoje życie osobiste oraz karierę zawodową do przodu. Twoja determinacja i siła spotkają się z szacunkiem i uznaniem.

Będąc w kasynie w nocnych godzinach lepiej przegrać, niż wygrać pieniądze. Nie zapominaj, że to jest sen. Jeśli śnisz, że wygrałeś dużo pieniędzy, będziesz rozczarowany bliską osobą, jej pustymi obietnicami i kłopotami o różnym nasileniu. Uzyskanie wygranej we śnie może oznaczać utratę dużej wartości w prawdziwym życiu lub otrzymanie nieprzyjemnych wieści.

Widziałeś jak ktoś gra w karty?

A co oznacza sen, w którym widziałeś jak ktoś gra w karty? W przypadku jeśli przyłapałeś kogoś na uprawianiu hazardu, szczególnie w Twoim domu, jest to złym znakiem. Może to świadczyć, że wkrótce zostaniesz wciągnięty w konflikt bez Twojej woli.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się hazard? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu obawiasz się uzależnienia od hazardu. Miałeś z tym styczność? A może nigdy nie próbowałeś, ale ktoś z Twoich krewnych w to wszedł i widziałeś jak szybko można się stoczyć na samo dno? Ważna jest rozwaga, trzeba na trzeźwo ocenić swoją sytuację.