Migające światła we śnie to zapowiedź rozwiązania problemów. Jeśli śniło Ci się, że widzisz Migające światła to spodziewaj się, że z większą kreatywnością podejdziesz do tego co Cię trapi, być może na Twojej drodze staną inspirujący ludzie, którzy wskażą Ci właściwą drogę. Tak czy inaczej właściwe rozwiązania przyjdą do Ciebie już niebawem.

Oczywiście migające światła na wstępie kojarzą nam się chyba z dwoma rzeczami. Pierwszą są lampeczki świąteczne, które co roku umieszczamy na choince, a w niektórych miastach władze samorządowe również dekorują nimi ulice dla umilenia życia mieszkańcom. Drugim skojarzeniem zapewne są sygnały policyjne, których nie da się nie zauważyć.

Zapewne drugi przypadek jest bardziej wymowny. Sygnały policyjne, ale nie tylko, bo posiadają je również inne pojazdy uprzywilejowane są po to żeby zwracać uwagę i informować o tym, że przejeżdża pojazd, który trzeba przepuścić. Co to może jednak oznaczać we śnie? Bardzo możliwe, że pragniesz czyjejś uwagi. Możliwe, że chcesz zostać zauważony. Nie wiesz tylko jak do tego doprowadzić. Pojazd na sygnale może oznaczać również, że dzieje się w Twoim życiu coś na co nie zwracasz Ty uwagi, a jest to bardzo ważne.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Zapoznaj się koniecznie z innymi interpretacjami na naszym portalu.

Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce. 
Przede wszystkim powinieneś przeczytać artykuły o podobnej tematyce