Jeśli miałeś sen o aktówce to możesz oczekiwać, że niedługo poznasz osobę, która będzie miała wpływ na twoje życie. Jeśli Aktówka śni się młodej kobiecie to być może pozna Ona kogoś niezwykłego i wyjątkowego.

Aktówka jest niezbędnym elementem zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Sen o męskiej skórzanej teczce z dokumentami to znak, że twoja praca nie przynosi ci satysfakcji. Może powinieneś go zmienić na bardziej interesujący. Ale jeśli masz sen o szkolnym plecaku, to na drobne zmartwienia i kłopoty, interpretowane przez tego śpiącego.

Sennik również ostrzega, że możesz znaleźć się w sytuacji, która będzie przeszkadzać w realizacji planów. Znajdź inną walizkę i oddaj ją właścicielowi – na spotkanie ze starymi przyjaciółmi lub kolegami z klasy. Śniło ci się, że zgubiłeś swoją ulubioną starą teczkę? Interpretacja snu jest taka, że zrobisz sobie wrogów wśród tych, których uważałeś za przyjaciół.

Znajdź w autobusie męską walizkę – będziesz miał szansę na dobre miejsce, ponieważ główny aplikant zejdzie z dystansu w walce o pozycję. Widzieć we śnie, że natknąłeś się na teczkę z pieniędzmi. A jeśli widzisz swoją teczkę z pieniędzmi, to powinieneś być oszczędny, bo możesz zostać bez pieniędzy.

Wybór aktówki we śnie

Długo trwa wybór walizki, ale nadal nie można jej kupić? Czas nauczyć się wyciągać niezależne wnioski i być odpowiedzialnym za swoje działania, jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu. Kup sobie torbę biznesową we śnie – możesz osiągnąć to, co chcesz na własną rękę; na prezent – będziesz potrzebował pomocy przyjaciół. Podarowane ci – co jest poczęte, to samo się okaże. Sprzedaż akcesoriów skórzanych obiecuje Ci nową pracę i nowe hobby. Ale czy warto to zmienić, to zależy od ciebie, mówi śpiąca panno Hasse.

Kradzież aktówki we śnie – obliczycie wyniki swoich eksperymentów, a to da wam nie tylko niezadowolenie, ale i „rozbiórkę” z innymi. Widzieć we śnie, jak ktoś kradnie folder biznesowy z niezamkniętego samochodu, ale potem, żałując, daje go właścicielowi – nie będziesz w stanie wprowadzić swoich planów w życie z powodu braku dobrych pomysłów.

Śniło się, że podniosłeś z ziemi nowego dyplomatę – do szczęśliwego zbiegu okoliczności. Ale jeśli otworzysz go i zobaczysz, że w środku jest brudny i rozdarty – nie puszczaj rzeczy samemu, ale przejmij kontrolę.