Zrywać wiśnie we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Zrywanie wiśni we śnie zwiastuje Radość i szczęśliwe chwile. Pewnego razu był sobie pewien marzyciel, który marzył o zbieraniu wiśni w ogrodzie. Śniący poszedł do ogrodu i zobaczył drzewa wiśniowe z pięknymi kwiatami wiśni. Śniący zerwał wiśnie i zjadł je. Były takie cierpkie a zarazem pyszne i soczyste ! Marzyciel był tak szczęśliwy, że zerwał wiśnie w ogrodzie.

Sen o zrywaniu wiśni w własnym ogrodzie

Śniący obudził się i zrozumiał, że to był tylko sen. Ale śniący czuł się tak szczęśliwy i zadowolony, że to był sen. Śniący czuł, że ten sen był świadectwem jego pragnienia zerwania wiśni w ogrodzie. Śniący wrócił do snu i znów śnił o zbieraniu wiśni w ogrodzie. Kiedy byłem młodszy, miałem powracający sen o zbieraniu czereśni w moim własnym ogrodzie. Sen zawsze zaczynał się w ten sam sposób, gdy stałem przed pięknym drzewem kwitnącej wiśni. Na gałęziach rosły dojrzałe, czerwone wiśnie , a powietrze wypełniał słodki zapach ich woni. Zrywałem jedną z wiśni z drzewa i brałem kęs, a cierpki sok eksplodował w moich ustach. To był zawsze taki pyszny sen, a ja budziłem się szczęśliwy i zadowolony.

Przez lata znaczenie tego snu zmieniało się dla mnie. Na początku interpretowałem go jako symbol obfitości i płodności, ponieważ gałązka wiśni na której jest zawsze było pełne owoców. Postrzegałem go również jako reprezentację mojego osobistego rozwoju, ponieważ drzewo zawsze kwitło, a wiśnie były zawsze dojrzałe i gotowe do zerwania.

Teraz jednak widzę ten sen jako świadectwo siły naszych własnych marzeń i wyobraźni. Tak jak drzewo wiśni w moim śnie zawsze kwitnie, tak samo jest z naszym wewnętrznym potencjałem. Bez względu na to, co życie rzuca nam na drogę, zawsze mamy możliwość stworzenia własnego szczęścia i obfitości. Wszystko, co musimy zrobić, to wyciągnąć rękę i zerwać dojrzałe, czerwone wiśnie naszych marzeń.

Sen o kwiatach wiśni w innych kulturach

W wielu kulturach kwiaty wiśni reprezentują ulotną naturę życia i kruchość piękna. Są często postrzegane jako symbol nadziei i odnowy, a ich krótki okres kwitnienia jest postrzegany jako przypomnienie, by jak najlepiej wykorzystać każdą chwilę. Dla niektórych sen o kwiatach wiśni może być znakiem szczęścia i pomyślności, dla innych może reprezentować czas zmian i nowych początków.