Sen o fali morskiej sporo mówi o Twoim usposobieniu emocjonalnym. Osoby, które często śnią o falach morskich mają zmienne usposobienie, miewają uczuciowe dołki i górki, raz odczuwając szczęście i euforie a potem nagle wpadając w zły nastrój. Pomimo iż czasem zmienne nastroje utrudniają życie to jednak tak wrażliwe osoby głębiej niż inni odczuwają i przeżywają.

Ogromne fale we śnie często zapowiadają zmiany, trudności, problemy, trudne okoliczności. Jednak w książce marzeń można znaleźć pozytywne wartości: umiejętność pokonania kłopotów, triumf nad wrogami.

Zobaczyłeś ogromne fale na morzu we śnie? Może to oznaczać, że musisz kontrolować swoje emocje, aby nadmierna wrażliwość nie powodowała szkód w Twoim biznesie. Widziałeś we śnie, że morze szaleje, a ty to obserwujesz i podziwiasz? Oznacza to, że dzięki własnej energii możesz wiele osiągnąć.

Burza we śnie i ogromne fale, na które osoba śniąca spogląda z daleka, zgodnie z książką snów oznacza, że jesteś uparty i szybko się nie poddasz. Ważne żebyś przekazywał swoje oczekiwania stanowczo, a zdobyte doświadczenie sprawi, że będziesz mądrzejszy, silniejszy. Śniłeś o pływaniu podczas burzy? W pracy, w domu, w związkach zaczynają się trudności. Powinieneś przemyśleć swoje działania w trudnych sytuacjach.

Fale we śnie mogą oznaczać podniecenie, niepokój, podróż. Im więcej ich jest, tym więcej doświadczeń na ciebie czeka. Sen przepowiada ci, że nie będziesz łatwym przeciwnikiem dla swoich wrogów. Błotniste i brudne fale oznaczają wielką walkę lub poważną chorobę. Surfing morski jest znakiem najszybszego rozwiązania problemów. Zmierzony rytm fal zapowiada spokój umysłu.

Śniłeś, że fale zakryły Twoją głowę, a Ty pływasz dalej bez strachu? W Twoim życiu pojawi się nowa miłość, która przyniesie wiele pozytywnych emocji.

Śniłeś o tsunami?

W Twoim śnie pojawiło się tsunami? Dla mężczyzn i kobiet interpretacja snów o tsunami jest inna. Oczywiście interpretacji jest wiele, a to tylko jedna z nich. Dla mężczyzny oznacza wzrost pracy. Dla kobiety jest to ostrzeżenie: jej ukochany lub jej mąż będą próbowali zdradzić.