Sen o donoszeniu jest odbiciem lęków aby nie wyszły na jaw skrywane tajemnice. Jeśli śni Ci się, że jesteś donosicielem lub ktoś donosi na Ciebie to znaczy, że czujesz się zagrożony i przytłoczony informacjami na swój temat, które chcesz ukryć. Nie musisz się jednak martwić, nawet jeśli śni Ci się, że ktoś wyjawia Twoje tajemnice to w realnym życiu nie powinny one Ujrzeć światła dziennego wbrew Twojej woli.

Dla niektórych osób może to być znak, że wkrótce zostaniesz wciągnięty w jakieś intrygi bądź plotki. Ktoś może próbować rozprowadzić plotki na temat was lub waszych bliskich. W konsekwencji może to doprowadzić do złego samopoczucia, wstydu, utraty autorytetu lub rozstania z bliską osobą.

Taki sen, to także znak, że być może za bardzo interesujesz się życiem innych. Niekiedy wynika to z zawiści lub zazdrości o wygląd, status majątkowy lub postrzegane szczęście. Takie myślenie jest destruktywne dla Twojego zdrowia psychicznego i sennik radzi, aby jak najszybciej zmienić ten nawyk. Warto skorzystać z pomocy terapeuty, który jest w stanie pomóc poradzić z Twoimi problemami.

Dla młodej kobiety ujrzenie donosiciela we śnie może być pozytywnym znakiem. Wizja zwiastuje poznanie zamożnego i wpływowego mężczyzny, z którym masz szansę nawiązać długą relację. Kobiety w związku powinny uważać na wszelkie pokusy. Wasza niewierność nie pozostanie długo w sekrecie i szybko wyjdzie na jaw.

Czy śniło Ci się, że byłaś na posterunku policji? W rzeczywistości ktoś może Cię poważnie zranić psychicznie. Pewna bliska osoba może nadużyć Twojego zaufania i wykorzystać je do swoich celów. Sprawi Ci to wiele przykrości i może doprowadzić, że zamkniesz się w sobie. Pamiętaj, że zamknięcie się w sobie ma przykre konsekwencje, dlatego koniecznie poszukaj osoby, która Cię wysłucha.

Otrzymanie donosu za zakłócanie ciszy nocnej może wskazywać na niewysypianie się w rzeczywistości. Prawdopodobnie masz dużo spraw na głowie co spędza Ci sen z powiek.