Wydostawać się z ciemności we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śni Ci się, że wychodzisz z ciemności albo widzisz w oddali światełko to znaczy, że wkrótce skończy się zły Czas w Twoim życiu.

Wydostawać się z ciemności we śnie to bardzo pozytywna wróżba, zwiastująca pomyślne pokonanie wszelkich trudności oraz przeszkód. Bardzo często symbolizuje rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

Obraz ciemności pojawiający się w naszych snach jest symbolem niewiedzy i braku świadomości. Niekiedy także może odzwierciedlać wewnętrzne obawy i lęk przed samotnością, złem oraz śmiercią. Kiedy śnisz o tym, że samotnie przebywasz w ciemności, oznacza to, że poszukujesz bliskości i wsparcia. Zamiast zadręczać się swoimi problemami z przeszłości, poproś o pomoc bliską i zaufaną osobę. Dzięki szczerej rozmowie zmienisz swój dotychczasowy sposób myślenia, a skuteczne rozwiązanie problemów przyjdzie samo! Sen, w którym wspólnie z innymi przebywasz w ciemności, przestrzega przed podstępem oraz pułapką. Ktoś z Twojego bliskiego otoczenia zechce Ci zaszkodzić – mniej się na baczności!

Gdy śnisz o tym, że wydostajesz się z ciemności, to bardzo dobra wróżba zwiastująca pomyślne rozwiązanie wielu problemów i rodzinnych sporów. Twoja trudna sytuacja finansowa w końcu się ustabilizuje i wyjdziesz na prostą. W sprawach zawodowych zapowiada wielki sukces, to dobry czas na nawiązywanie nowych umów biznesowych! Kiedy we śnie, zgubiłeś się w ciemności, oznacza to, że pomimo bogatego doświadczenia oraz posiadanej wiedzy, w dalszym ciągu nie do końca jesteś pewny swojej decyzji w pewnej sprawie. Pamiętaj, aby nie podejmować zbyt pochopnych działań, czasami lepiej poczekać i zastanowić się dwa razy.

Jeżeli we śnie przebywając w ciemności, nagle dostrzeżesz przebijające się promienie słońca, to znak ten zwiastuje nadzieje na lepsze jutro oraz poprawę sytuacji materialnej. Dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy przezwyciężysz wszystkie trudności! Sen, w którym przebywasz w ciemności pod ziemią, odzwierciedla Twoje wewnętrzne obawy przed krytyką ze strony bliskich, związaną z podejmowanymi przez Ciebie działaniami. Alternatywnie sen może oznaczać chęć odizolowania się od problemów życia codziennego.