Zawierać małżeństwo

Zawierać małżeństwo we śnie znaczenie | Sennik Online

Zawierać małżeństwo

Sen o małżeństwie często przytrafia się młodym ludziom, choć o małżeństwie śnią również Ludzie w starszym wieku – zazwyczaj są to kobiety. Małżeństwo we śnie młodej osoby jest zazwyczaj przejawem chęci związania się z kimś na stałe bądź też związane jest z poważnym planowaniem wspólnej życiowej drogi. Często niesie ze sobą obawy i niepewność czy podjęte lub przemyśliwanie decyzje są właściwe, czy też są podejmowane w stresie, presji i pośpiechu. Sny o małżeństwie często błędnie odbierane są jako prorocze, mogą też wpływać na przeżywane emocje i uczucia związane z decyzjami dotyczącymi tego wydarzenia.

Małżeństwo we śnie osoby będącej już w formalnym związku może oznaczać przeżywane problemy lub kryzys. Dotyczy to szczególnie par kilka lat po ślubie, których życie jest już w pełni ustabilizowane i które zaczyna dręczyć poczucie nudy połączone z wątpliwościami dotyczącymi związku. W takich momentach warto pomyśleć nad rzeczami lub wspólnymi przedsięwzięciami, które mogłyby dodać powiewu świeżości w związek.

Co oznacza ślub Twoich znajomych lub bliskich we śnie? Dla niektórych jest to manifestacja zazdrości lub podziwu, w zależności od charakteru śniącego. Wspólnym elementem dla takich snów jest własne pragnienie ustatkowanie się. Niekiedy taki stan powoduje depresje i gorycz. Martwisz się, że coś z Tobą nie tak, skoro życie innych idzie do przodu, a Twoje stoi w miejscu. Pamiętaj, że to nie jest wyścig i każdy ma własną ścieżkę do przebycia. Jeżeli takie myśli utrudniają Ci codzienne działania, nie bój udać się z wizytą u psychologa.

Twoja ukochana lub małżonka bierze ślub z innym mężczyzną we śnie? Taki sen mówi śniącemu o lęku przed stratą. Być może w waszej relacji zapanowała rutyna lub ochłodzenie nastrojów. Boisz się, że możesz stracić swoją życiową partnerkę, bo z każdym dniem oddalacie się od siebie. Niekiedy terapia małżeńska jest krokiem w dobrym kierunku, która pozwoli lepiej pracować nad waszą komunikacją.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *