Palący się dom we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o palącym się domu może zapowiadać kłopoty rodzinne, małżeńskie lub problemy z dziećmi. Jeśli śnił Ci się palący Dom to spodziewaj się czegoś co zakłóci spokój życia rodzinnego.

Palący się dom we śnie, jest znakiem zagłady. O ile jeśli pali się jeden pokój, można jeszcze myśleć o ratunku. Inni ludzie, którzy wiedzą, że ich bliscy są bezpieczni, mogą ruszyć z pomocą i pomóc tym w potrzebie. Natomiast w przypadku, gdy cały dom się pali, nie ma żadnego porządku ani zasad. Jest po prostu chaos. Oznacza to, że część osób, które powinny się zatroszczyć o potrzebujących, ruszy w ucieczkę lub zajmie się wpierw swoimi najbliższymi. Może to oznaczać, że w prawdziwym życiu czujesz się zagrożony w sensie podstawowym. Bardzo możliwe, że obawiasz się eksmisji lub innych poważnych problemów, które wpłyną na Twoje życie.

Co oznacza sen, w którym płonie Twój pokój? Jeśli jest to Twój pokój, taki sen może wskazywać na problemy w realizacji własnych celów oraz zagubieniu się w prawdziwym życiu. Być może czujesz, że jeszcze nie odnalazłeś swojego miejsca w świecie.

Ogień we śnie może symbolizować również nieprzewidziane wydatki i kredyty. Będziesz miał trudności, aby spłacić wszystkie długi. Spróbuj nie dokonywać żadnych impulsywnych zakupów w najbliższych dniach, bo wiele z nich nie będzie Ci potrzebnych w codziennym życiu. Swoje zaoszczędzone pieniądze wpłać na lokatę lub odłóż na najbliższe wakacje. Pożar mieszkania, to także ostrzeżenie, żeby lepiej pilnować swojego domu przed kradzieżą i intruzami.

Taki sen może być też symbolem zagubienia w prawdziwym życiu. Nie odnaleźliśmy naszego miejsca w świecie i nie wiemy co da nam przyszłość. Wielu ludzi ogarnia lęk i paraliż przed dalszym działaniem. Czujesz jakbyś kroczył w tak gęstym dymie, że nie jesteś w stanie zobaczyć własnej dłoni, którą trzymasz tuż przed oczami. Dla niektórych osób taki stan może być tymczasowy, który niedługo minie. Dla innych może to być objaw depresji i zaburzeń lękowych. Warto w takim przypadku udać się do terapeuty, osoby, która nas wysłucha i będzie w stanie nas zrozumieć.