Kartofle we śnie znaczenie | Sennik Online

Kartofle, tudzież ziemniaki pojawiające się w marzeniach sennych symbolizują zazwyczaj prymitywizm i lenistwo. Niekiedy zwracają uwagę na zbyt rozrzutne życie oraz zaniedbywanie ważnych spraw rodzinnych. Ziemniaki mogą wskazywać także na brak pewności siebie oraz doświadczenia osoby śniącej.

Kiedy we śnie dostrzegasz ziemniaki, oznacza to, że zamiast samodzielnie rozwiązać własne problemy, zaczniesz korzystać z porad otoczenia, co w efekcie przysporzy Ci znacznie większych kłopotów.  Zobaczyć ziemniaki w worku to niekorzystna wróżba, mówiąca o tymczasowej stagnacji w interesach.

Jeśli przyśniło Ci się, że sadzisz ziemniaki, to możesz być spokojny. Wróżba wieszczy Ci wielkie poważanie oraz szacunek, którym już niedługo będą darzyć Cię bliscy. Równie pozytywną wróżbą jest sen o kupowaniu ziemniaków, który wieszczy szybkie i pomyśle rozwiązanie ważnych spraw, w tym także tych związanych z finansami. Gdy śnisz o sprzedawaniu ziemniaków, oznacza to, że w końcu zaczniesz realizować zamierzone sobie cele. Twoja ciężka praca i poświęcenie zostaną wynagrodzone!

Gdy we śnie zbierasz ziemniaki, oznacza to, że w najbliższym czasie skupisz się wyłącznie na sprawach rodzinnych. Rozsądek i rozwaga pozwolą Ci zażegnać wszelkie spory i nieporozumienia. Marzenie senne, w którym obierasz ziemniaki, świadczy o tym, że od tej pory zaczniesz wieść skromne i oszczędne życie. Sen o jedzeniu ziemniaków to dobry omen, wskazujący na pojawienie się pewnej osoby, która pomoże Ci uporać się z pewnym problemem.

Marzenie senne, w którym widzimy puree ziemniaczane, to zapowiedź zbliżających się problemów finansowych. Z kolei gotowane ziemniaki pojawiające się w snach, mówią o tym, że uda Ci się wymigać od uciążliwych obowiązków. Sen o pieczonych ziemniakach wskazuje na to, że niedługo będziesz musiał stanąć przed podjęciem bardzo ważnej decyzji. Na szczęście dokonasz właściwego wyboru!