Róża we śnie to symbol miłości i romansu. Sen o różach zwiastuje nadchodzącą miłość, która będzie lekka, napełniała duszę i dodawała skrzydeł śniącemu. Będzie to Miłość bardzo romantyczna i zmysłowa.

Kobieta, której śni się Róża czuje się bardzo kobieca, zmysłowa i w pełni akceptuje samą siebie. Najbliższy czas będzie przychylny Twoim planom, gdyż uda Ci się zrealizować większość swoich postanowień. Wykorzystaj zastrzyk energii do realizacji bardziej ambitnych planów, może zaplanuj sobie najbliższe wakacje. Niekiedy może być to także znak przed spotkaniem ciekawego oraz intrygującego mężczyzny, z którym uda się nawiązać dłuższą relację.

Dlaczego miałam sen, w którym ktoś dał mi bukiet róż? W rzeczywistości jesteś lubianą osobą i łatwo nawiązujesz kontakty z nowymi ludźmi. Nie boisz się wyzwań i świetnie wczuwasz się w nowe środowiska. Wiele osób czerpie energię z samego przebywania z Tobą i chętnie słucha co masz do powiedzenia. Wykorzystaj najbliższy czas na rozrywkę i zabawę, być może przeżyjesz nawet niezapomniane chwile.

Kupowanie róż we śnie, co to może oznaczać? Wkrótce los może Ci przynieść nieoczekiwane wieści. Możliwe też, że otrzymasz odpowiedź na pytanie, które od dłuższego czasu nie dawało Tobie spokoju. W niektórych przypadkach może to też oznaczać, że poznasz sekrety rodzinne, które mają szansę zaburzyć Twój obecny światopogląd. Zastanów się dobrze czy chcesz znać odpowiedź na wszystkie pytania.

Jakie znaczenie ma sen, w którym skaleczyłam się kolcem róży? Taki sen można traktować jako ostrzeżenie. Nie wszystko co wydaje się Tobie dobrym pomysłem takim jest w rzeczywistości. To jest także ostrzeżenie dla osób w związku, żeby nie ulegać pochlebstwom innych, gdyż flirt może przerodzić się w romans. Motyw takiego snu też może mówić o ogólnym ryzyku, który nie zawsze jest warte. Działaj rozważnie i z głową.

Czy miałaś sen, w którym byłaś na polu róż? Najbliższy czas może należeć do szczególnie udanych.