Dlaczego śnisz o leczeniu? Sennik rozważa kilka przypadków, w których śpiący mógłby przezwyciężyć chorobę lub pomóc komuś. Wizja takiego snu może być zapowiedzią przy trudnymi wydarzeniami, zbliżającą się porażką, kłótnią z bliski, a czasami nawet sukces, zysk i pojednanie z wrogami.

Motyw leczenia się we śnie – znaczenie snów

Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym się leczysz lub ktoś leczy Ciebie to prawdopodobnie nie układa Ci się w sferze uczuciowej i pragniesz „uleczenia” tej sytuacji. Ciągle myślisz o tym co zrobić aby rozwiązać problemy miłosne.

Jeśli w Twoim śnie Twoja kondycja poprawia się dzięki leczeniu to spodziewaj się szczęśliwego rozwiązania problemów – już niedługo w Twoim związku zagości szczęście i harmonia.

Jeśli śni Ci się, że pomimo leczenia stan się nie poprawia to spodziewaj się komplikacji i niepowodzeń.

Pozytywne znaczenie marzeń sennych o uleczaniu

Śnisz o złagodzeniu cierpień swojego dziecka? W rzeczywistości wkrótce możesz otrzymać dobrą wiadomość w pracy.

Jeśli widzisz jak leczysz dziecko: spodziewaj się zastrzyku gotówki. Czy udało ci się wyleczyć dziecko z poważnej choroby? Interpretacja snów jest zachęcająca: nie trać ducha nawet w trudnych sytuacjach – wtedy będziesz w stanie odnaleźć właściwą decyzję. Dlaczego w swoich snach widzisz siebie jako lekarza i leczysz ludzi? Jeśli dokonujesz zabiegu własnymi rękami, to w rzeczywistości będziesz potrzebował wsparcia od swoich krewnych. Śniło Ci się, że zostałeś wyleczony przez kobietę? Jedna z interpretacji mówi, że Twoim krewnym oraz bliskim wkrótce może się przydać pomoc finansowa. W swoim śnie wyleczyłeś kogoś modlitwą? Taka wizja snu sugeruje, abyś szukał pomocy, która otworzy przed Tobą nowe horyzonty oraz pozwoli zrealizować wyznaczone cele.

Podczas interpretacji snu przypomnij, które części ciała leczyłeś:
oczy – zobaczysz szczegóły sprawy, której nie zauważyłeś;
nogi – komuś z rodziny może zdarzyć się wypadek;
kręgosłup – nadchodzi ważne wydarzenie;
uszy – podejmuj niezbędne środki na czas;
dziąsła – twoja inicjatywa zostanie zablokowana, ale ostatecznie wszystko zostanie rozwiązane;
próchnica – nawiążesz bliższe relacje z krewnymi;
paznokcie – zerwij relacje, które stały się ciężarem.