Alkohol we śnie znaczenie | Sennik Online

Alkohol

Co może oznaczać Alkohol we śnie?

Sen o alkoholu zwiastuje towarzyską kompromitację. Jeśli śnił Ci się Alkohol to spodziewaj się, że Twoje zachowanie może przynieść wstyd Tobie i Twoim bliskim. Sen z udziałem alkoholu, zresztą jak również wiele innych można interpretować na różne sposoby. Tym bardziej, że alkohol można podzielić na różne gatunki. Śnić może nam się piwo, wódka, gin czy koniak, lub jeszcze inny rodzaj, bo jest ich całkiem sporo. Każdy typ może mieć inne znaczenie przy interpretacji snu. Ważne są również okoliczności w jakich alkohol wystąpił. Czy było to picie drinków ze znajomymi w barze, czy samotne popijanie piwa do filmu w domu, czy może z dziewczyną lampka wina w wannie. Wszystko ma znaczenie.

Na przykład picie podczas uroczystości we śnie może oznaczać, że czujesz się dobrze w związku z decyzją, którą ostatnio podjąłeś. Natomiast nadmierne picie może być związane z tym, że możesz mieć jakieś negatywne myśli na swój temat. Alkohol pity w barze może oznaczać, że czujesz się po prostu szczęśliwy w obecnym okresie swojego życia. Picie białego wina we śnie oznacza spokojny okres w życiu, natomiast spożywanie czerwonego wina ostrzega przed osobistymi pragnieniami i przyjemnościami, ponieważ mogą one wywołać niespodziewane skutki i skandale.

Czasami jednak interpretacja snu nie musi być skomplikowana i ta sama czynność zarówno we śnie jak i na jawie może oznaczać to samo. Przykładem jest chociażby wcześniej już wspomniane picie trunku z kobietą, sugeruje ono intymną relację 🙂

Zadaj sobie pytania:

  1. W jaki sposób alkohol pojawił się w Twoim śnie?
  2. Czy masz pomysł na to co alkohol może oznaczać w Twoim śnie?

Dodatkowo może Cie zainteresować co oznacza apetyt we śnie oraz z czym mogą być związany lęk podczas snu.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny lub jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.