Sen o deserze zapowiada rozczarowanie związane ze spodziewanym zyskiem lub nagrodą. Jeśli prowadzisz interesy to twoje profity mogą być niższe, niż oczekiwałeś. Jeśli spodziewasz się podwyżki to może być Ona mniejsza niż spodziewana.
Deser we śnie osoby samotnej może zapowiadać rozczarowanie w miłości.
Jeśli widzisz we śnie Deser to może się okazać, że twoje uczucia nie zostaną odwzajemnione.

Jeść deser – będziesz rozczarowany.
Przygotowywać deser – twoje starania zostaną niedocenione.
Jeśli śniło Ci się, że przygotowywałeś deser na kolacje w domu swojej narzeczonej, bardzo możliwe, że w najbliższym czasie czeka Cie bardzo ciężkie zadanie do wykonania, które będzie od Ciebie wymagać sporego przygotowania.
Natomiast jeśli we śnie objadałeś się deserami, bardzo możliwe, że jest to związane z Twoimi kompleksami w temacie wyglądu Twojej sylwetki. Często oprócz tego, że słyszymy uwagi na temat naszego wyglądu od bliskich nam osób, zdarza się, że wewnętrznie załamujemy się i rozmyślamy co zrobić, jak to zmienić, że poprawić ten wygląd, jednak często tylko się dobijamy i koniec końców nic z tego nie wychodzi.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować sny o podobnej tematyce:

Uczta – dowiesz się między innymi o tym, że sen w którym wydajesz ucztę w swoim domu zapowiada wszelką pomyślność dla Ciebie i Twojej rodziny przez długi czas.
Anoreksja – poznasz nasze interpretacje snu o anoreksji, między innymi, że taki sen może być odzwierciedleniem niskiej samooceny i braku akceptacji siebie.