Odraza we śnie (np. na widok trupa lub obrzydliwego zdarzenia lub przedmiotu) może odzwierciedlać codzienne myśli, w których dominować mogą nieakceptowane społecznie pragnienia lub poglądy. Jeśli miewasz myśli, których się boisz gdyż wiesz, że nie spotykają się z akceptacją wśród ludzi i starasz się je odrzucić, mogą one odżywać w Twoich snach. Sen o odrazie może być efektem blokowania myśli i pragnień, które znajdują swoje ujście w snach, które przeżywasz.

Odraza we śnie może być też objawem przeżywanych rozterek, których powodem jest dowiedzenie się czegoś złego o swojej bliskiej osobie. Gdy dowiadujemy się czegoś o naszych znajomych, co wykracza znacznie poza nasz Obraz jaki sobie na ich temat stworzyliśmy, owe doświadczenia ujawniają się w naszych snach. Na przykład, jeśli dowiedziałaś się, że Mąż Twojej przyjaciółki zdradzał ją, Odraza którą odczuwasz we śnie może być przejawem rozczarowania jego zachowaniem. Sny z odczuciem odrazy zazwyczaj nie powtarzają się zbyt często, dlatego wraz z czasem powinny ustąpić.

Jak interpretować taki sen?

Czy spotkało Cie ostatnio coś nieprzyjemnego? Coś czego wolałbyś nie przeżyć? A może osoba Ci bliska zrobiła coś czego się brzydzisz?
Jak bliska jest Ci ta osoba? Nie zgadzasz się z jej zachowaniem? Może warto przemyśleć dlaczego tak się dzieje? Czy na pewno druga osoba nie zrobiła czegoś dobrze?

Masz pytania? Jesteśmy w kontakcie!

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swoim Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania daj nam znać w komentarzu, postaramy się na wszystkie odpowiedzieć. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi w tym artykule na nurtujące Cie pytania skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji na naszym portalu. Wyszukiwarka znajduje się w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać rzecz lub zachowanie jakie zobaczyłeś we śnie i na pewno odnajdziesz interpretację.

Mogą Cię również zainteresować artykuły o podobnej tematyce: Nieszczęście, Brać rozwód oraz chodzić we mgle