Rozwód we śnie może być odzwierciedlenie lęku przed rozstaniem. Jeśli jesteś w związku i śni Ci się Rozwód to pewnie podświadomie obawiasz się porzucenia. Nawet jeśli nie masz żadnych logicznych przesłanek ani powodów aby czuć, że Ukochana osoba mogłaby Cię porzucić to być może w głębi duszy odczuwasz Strach ujawniający się poprzez sen o rozwodzie. Może też być tak, że trauma związana z rozstaniem, którą przeżyłeś w przeszłości jest tak głęboko zakorzeniona w Twojej podświadomości, że powraca do Ciebie w snach.

Sen o rozwodzie nie powinien być odbierany jako zła wróżba. Warto sobie uświadomić, że często nasza druga połówka jest dla nas tak ważna, że w lęku przed jej stratą śnimy o rozwodach. W taki wypadku sen o rozwodzie jest raczej potwierdzeniem zaangażowania w związek i nie powinien w żaden sposób martwić. Jeśli nie możesz przestać o tym myśleć wyjedź gdzieś na weekend ze swoją drugą połówką. Spędźcie trochę czasu ze sobą, zapomnijcie na chwilę o pracy, dzieciach i innych zobowiązaniach, które Was męczą w dni powszednie. Często taki reset / wypoczynek pomaga zapomnieć o wszelkich problemach i wątpliwościach.

Sen o rozwodzie w przypadku osoby wolnej może oznaczać obawy przed wejściem w związek – taka osoba może nawet wybrać życie w pojedynkę aby uniknąć ewentualnego zranienia. Często ma to związek z tym, ze osoba świadomie nie chce być w związku. Może ona się obawiać tego co związek z nią robi, że nie będzie mógł rozwijać swoich pasji. Niektóre osoby boją się również tego, że trafią na złą osobę, która ich zrani lub wykorzysta.

Dodatkowo może zainteresować Cie interpretacja snu o żonie, mężu oraz braniu ślubu.
Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Jeśli masz problem z interpretacją snu spróbuj wpierw wyszukać sen w wyszukiwarce. Jeśli nie znajdziesz nic co Ci pomoże zinterpretować sen daj znać w komentarzu.