Sny w których się błądzi są dość proste do interpretacji, samo jednak pojawienie się tych snów oznacza co innego u mężczyzn, a co innego u kobiet.

Motyw błądzenia w marzeniach sennych

W przypadku kobiet sny takie oznaczają odczuwany deficyt poczucia bezpieczeństwa. Zaburzenia w zaspokajaniu tej potrzeby może być spowodowany różnymi czynnikami, np. brakiem stabilizacji finansowej lub poczuciem zagrożenia od strony partnera lub innych bliskich osób. Jeżeli sny te powtarzają się, spróbuj przeanalizować swoje codzienne życie pod tym kątem – czy występuje u Ciebie potrzeba posiadania osoby, która by Cię wspierała, byłaby dla Ciebie silnym autorytetem, na którym mogłabyś polegać? Czy Twoja sytuacja finansowa nie budzi w Tobie lęków? Odpowiedzi na te pytania mogą być kluczowe w zrozumieniu pojawiających się snów.

Jeśli natomiast jesteś mężczyzną i śni Ci się, że zabłądziłeś może to oznaczać wewnętrzny kryzys, który ostatnimi czasy przeżywasz. Jest on najprawdopodobniej spowodowany niepewnością co do spełnienia się w roli mężczyzny, roli Głowy rodziny, za którą chcesz być uważany lub też niepowodzeniami w sferze zawodowej i finansowej. Sny takie mogą być też projekcją sytuacji bez wyjścia w której ostatnio się znalazłeś i nie wiesz jak poradzić sobie z napotkanym problemem.

Jak jeszcze interpretować sen, w którym jesteśmy zagubieni

Wiele osób w swoim życiu błądzi, zatem nic dziwnego, że również w snach to się pojawia. Żeby zinterpretować ten sen należy zajrzeć wgłąb swojego życia. Odpowiedz sobie na pytanie co się dzieje w Twoim życiu. Może jest jakiś kierunek który chciałbyś obrać, ale nie potrafisz się w tym odnaleźć? Może jest coś co chciałbyś osiągnąć, ale nie wiesz jak to zrobić i błądzisz?

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Niezależnie od tego czy chciałbyś się podzielić swoją opinią, czy też może masz jakieś pytania. Jeśli artykuł nie odpowiada w pełni na Twoje pytania skorzystaj z wyszukiwarki artykułów. Wyszukiwarka ta znajduje się w prawym górnym rogu.