Pieniądze we śnie znaczenie | Sennik Online

 

Sen o pieniądzach odzwierciedla podejście śniącego do finansów. Pieniądz we śnie jest zarówno symbolem dostatku i sukcesu, jak i poczucia bezpieczeństwa, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania człowieka. Jeśli śnią Ci się pieniądze, a nie jesteś pewny swojej sytuacji finansowej, owe sny są przejawem obaw wynikających z braku zapewnienia najważniejszej potrzeby każdego człowieka – potrzeby bezpieczeństwa.

Pieniądze

Pieniądze we śnie mogą również oznaczać zbliżające się szczęśliwe wydarzenie, które zapewni Ci dostatek. Pamiętaj jednak, że każdy jest kowalem własnego losu „szczęściu trzeba pomóc” obserwuj uważnie toczące się wokół Ciebie życie, aby okazja do powiększenia swojego majątku nie ominęła Cię bezpowrotnie.

Jakie są inne interpretacje?

Często pieniądze również mogą nam się śnić z powodu sytuacji w jakiej się znajdujemy. Na przykład:

  1. Mamy dużo zobowiązań, duże rachunki czekają na spłatę. Wtedy szczególnie przydałaby nam się spora suma do opłacenia wszystkiego. Wiele osób często z powodu długów nie może spać po nocach z powodu kłopotów finansowych, duża suma we śnie daje nam ukojenie przynajmniej na chwilę
  2. Jesteśmy w trakcie omawiania nowego zlecenia z którego pieniądze pozwolą nam na inwestycję

Zauważ, że te sny niekoniecznie wiążą się z finansami. Może to być sukces w miłości lub relacjach rodzinnych, spotkanie ze wspaniałą osobą przeznaczoną na przeznaczenie, przeprowadzka do nowego dobrego miejsca, długo oczekiwana podróż. Ale może być bogactwo – nie jest to wykluczone!

Pamiętaj, że każdy sen trzeba interpretować inaczej. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Same pieniądze można zinterpretować również na kilka różnych sposobów. Co innego jeśli śnią Ci się one w sytuacji gdy je znajdujesz w lesie. Co innego gdy je uczciwie zarobisz, a jeszcze co innego gdy wejdziesz w ich posiadanie np. poprzez kradzież. Poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił pieniądze oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje.

Zapraszamy do dzielenia się swoimi snami w komentarzach pod artykułem.