Ramiona symbolizują ochronę oraz zmysłowość. Kobieta, która śni o męskich ramionach pozna kogoś, kto będzie dla niej oparciem i da jej poczucie bezpieczeństwa. Mężczyzna, który widzi we śnie że ma silne Ramiona charakteryzuje się mocnym charakterem. Mężczyzna który widzi we śnie, że ma wątłe Ramiona nie ma poczucia mocy sprawczej i własnej siły.

Brudne ręce – sen o brudnych dłoniach dotykających Twoje ramiona to dobry sen. Brudne dłonie we śnie symbolizują człowieka, parającego się ciężką pracą, który ni niedalekiej przyszłości będzie się cieszył owocami swojej pracy.

Czyste ręce – sen o dotykaniu przez kogoś Twoich ramion czystymi dłońmi reprezentuję prostolinijność oraz niewinność śniącego.

Sen o zakrytych ramionach to zapowiedź miłości, związku a nawet małżeństwa. Jeśli jesteś w związku to spodziewaj się pogłębienia więzi jeśli, jesteś osobą poszukującą miłości spodziewaj się, że spotkasz kogoś na swojej drodze.

Dotyk dłoni – Sen, w którym widzisz głaszczące, dotykające dłonie Twoich ramion, odzwierciedla zmysłowość śniącego a także tęsknotę za cielesnymi doznaniami. Jest to symbol delikatności i ciepła.

Gołe ramiona mogą symbolizować stratę i niepowodzenie. Sen o odkrytych ramionach bez wątpienia ostrzega przed zbyt ryzykownymi działaniami i pochopnymi decyzjami, które mogą doprowadzić do tego, że zostaniesz z niczym

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.
Nie zapomnij o tym żeby zapoznać się z artykułami o podobnej tematyce.