Sen o zabawce może mieć wiele znaczeń. Jeśli śniło Ci się, że Dziecko bawi się zabawką lub że Ty bawisz się zabawką to sen taki zapowiada udane życie rodzinne. Taki sen mówi także , że sam masz w sobie coś z dziecka i potrafisz cieszyć się życiem z dziecięcą radością.

Jeśli śniła Ci się porzucona Zabawka lub zabawka, którą nikt się nie bawi to uważaj abyś nie został wykorzystany przez innych.

Dla wielu osób dorosłych zabawki są czymś o czym dawno zapomnieli. Symbolem beztroskiego dzieciństwa w którym nie było problemów, nie było obowiązków. Osoby, które tkwią w problemach często rozmyślają czasami właśnie nad tym jak było kiedyś. Gdy tego wszystkiego nie było.

Niekiedy też są momenty w których czujemy się traktowani jak zabawki. Jeśli we śnie widziałeś siebie jako taką zabawkę, którą ktoś sobie rzuca jak chce to bardzo możliwe, że to samo odczuwasz podświadomie w związku z tym co dzieje się w Twoim prawdziwym życiu. Możesz to ignorować, ale pamiętaj: nikt tego nie wytrzyma na dłuższą metę.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować sny o podobnej tematyce. Na przykład:

Biegać po łące w kontekście form zabawy, rekreacji i odpoczynku.
Dziecko w kontekście wieku w którym jest więcej czasu na zabawę niż w wieku dorosłym.
Bawić się
Łąka jako miejsce wielu zabaw