Łąka we śnie jest symbolem sielanki, beztroski i chęci zrelaksowania się. Pojawiać się może w snach w czasie przeżywanego stresu lub chęci ucieczki od codziennie prowadzonego życia. Sen o łące może też pojawiać się u ludzi pracujących na co Dzień pod presją czasu, którzy w związku z wykonywaną pracą odczuwają duży dyskomfort.

Łąka we śnie jest też symbolem sielskiego, wiejskiego życia, z dala od problemów, które wiążą się z życiem w większej aglomeracji. Jeśli na co Dzień odczuwasz Zmęczenie życiem wśród tłumów ludzi, śniąca się łąka może symbolizować Twoje pragnienie wyrwania się z dusznego dla Ciebie trybu życia.

Wielu osobom łąka kojarzy się z odosobnieniem. Jest to idealne miejsce żeby odciąć się od świata, położyć na trawie i przemyśleć swoje podejście do różnych rzeczy. Mowa tu zarówno o życiu zawodowym jak i prywatnym. Każdy czasami potrzebuje takiego odcięcia. Zastanów się ile razy podejmowałeś złe decyzje. Pomyśl ile razy mogłeś postąpić inaczej. Takie właśnie kontemplowanie nad swoim postępowaniem, nad swoim życiem pomoże Ci w przyszłości podjąć lepsze decyzje, a to pomoże Ci zaoszczędzić masę nerwów.

Łąka jest również świetnym miejscem na randkę. Jeśli spotkałeś się we śnie z ukochaną osobą na łące i spędziliście tam ze sobą trochę czasu, oznacza to, że podświadomie chcesz pracować nad tą relacją i ją rozwijać.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.