Uderzyć kogoś

Uderzyć kogoś we śnie znaczenie | Sennik Online

Uderzyć kogoś

Jeśli śniło Ci się, że uderzasz kogoś to uważaj na swoje zachowanie względem innych bowiem Twoje działanie może mieć bardzo duży wpływ na czyjeś życie. Uderzenie we śnie może oznaczać symboliczne kopnięcie losu i bardzo prawdziwe wydarzenie.

Walka we śnie z nieznajomym nie zawsze wróży najgorsze. Wbrew temu co mówi intuicja, taki sen może zwiastować rozwój w Twojej karierze oraz sukcesy zawodowe. Pokonanie własnego rywala we śnie, może być oznaką, że potrafisz postawić na swoim i zadbać o siebie. Są to pozytywne cechy, w szczególności dla mężczyzny, dlatego przygotuj się na rozkwit w Twoim życiu miłosnym, bo Twoje pozytywne cechy zostaną wkrótce dostrzeżone przez płeć piękną.

Inaczej wygląda sytuacja jeśli uderzasz osobę znajomą. Konflikt z taką osobą w rzeczywistości, może przepowiadać, to, że taka osoba odniesie moralne zwycięstwo nad Tobą jeśli Twoja strategia pozostanie bez zmian. Natomiast jeśli Twój cios wylądował na dziecku lub kobiecie, to jest to symbol utraty siły.

Uderzenie swojego podwładnego lub własne dziecko jest sugestią, że Twoja pozycja władzy jest duża, czasami nawet za bardzo – wzbudza, to strach nawet w Tobie. Warto rozważyć swoje zachowanie, może powinieneś stać się bardziej ludzkim. Nie wzbudzaj tylko strachu, ale spróbuj zyskać także szacunek, a może nawet miłość?

Sen dotyczył kobiety

Uderzenie żony we śnie, bo podejrzewasz ją o zdradę albo jest niezadowolona z Ciebie, to wtedy warto przemyśleć sytuację w swoim małżeństwie. Może być to oznaką, że przestałeś zwracać uwagę na swoją żonę i nie otrzymuje już od Ciebie wystarczającej miłości.

Bicie kobiet w snach przez mężczyznę, to najczęściej oznaka niekontrolowanej agresji i poczucia niższości. Postaraj się popracować na sobą i przeznacz ten czas na refleksję.

Pamiętaj, że nie ma jednej odpowiedzi na takie sny. Jeden sen będzie zwiastował to, co najlepsze, a drugi będzie odzwierciedlał wszystko co negatywne. Zwróć uwagę na własną psychikę i się nie denerwuj, ponieważ zrozumienie samego siebie będzie zawsze dla nas korzystne.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *