Sen o toporze może wskazać na problemy w sferze seksualnej. Jeśli śnił ci się Topór to być może nie odnajdujesz spełnienia w związku i nie potrafisz uszczęśliwić swojego partnera lub twój partner nie daje szczęścia tobie.

Jeśli trzymasz w ręce Topór to być może twoje łóżkowe frustracje doprowadzą do zdrady – zdradzisz lub zostaniesz zdradzony.

Śnisz o mężczyźnie z toporem? To możliwe, że w prawdziwym życiu masz bardzo nietypowe skłonności seksualne. Niektóre senniki nieco inaczej Interpretują takie sny. Wróżbici są przekonani, że śniący człowiek z
toporem jest znakiem wskazującym na potrzebę podjęcia pewnych wysiłków, aby osiągnąć wyznaczone cele.

Jeśli śniło Ci się, że jesteś mężczyzną z toporem i marzysz o zamężnej damie, powinieneś przygotować się na pogorszenie relacji z żoną.

Psychopata z toporem we śnie

Jeśli psychopata z toporem we śnie nie był tobą, ale kimś innym, możliwe jest, że w rzeczywistości będziesz musiał poradzić sobie z osobą obdarzoną sadystycznymi skłonnościami. Sennik radzi, aby w trakcie takiej komunikacji zachować maksymalną ostrożność, dystans oraz trzeźwość umysłu.

Nowoczesna książka marzeń opisuje trochę inaczej, co to znaczy zabijać ludzi w snach. Jeśli odetniesz komuś głowę toporem, wtedy w życiu będą czekać na Ciebie duże problemy. Zwłaszcza jeśli w Twoim śnie było dużo krwi.

Jeśli marzyłeś o toporze w rękach innych, osoba z otoczenia pomoże ci osiągnąć cel. Innym wytłumaczeniem marzeń o toporze w rękach innych osób są niebezpieczeństwa, które są już bardzo bliskie. Jeśli śniłeś, że topór jest w niewłaściwych rękach – na przykład dziecka- poczekaj trochę z zainwestowaniem swojego kapitału.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji.