Złote Buty we śnie to wspaniały znak! Jeśli przytrafił Ci się sen, że chodzisz w złotych butach to spodziewaj się takiego obrotu spraw, które doprowadzą Cię do realizacji zamierzonych planów i dużych zysków. Według sennika online ktoś, kto nosi we śnie złote Buty w realnym życiu zawsze wybiera najlepszą drogę. Złote Buty to symbol intuicji, która prowadzi tak aby dojść do celu w najprostszy sposób osiągając jak najwięcej. Jeśli śniło Ci że gubisz złote Buty to uważaj aby nie zboczyć z dobrej drogi. Słuchaj swojej intuicji, która podpowiada Ci co robić i w naturalny sposób pomaga obrać Ci właściwy kierunek.

Taki sen zwiastuje, że w niedalekiej przyszłości będziesz musiał się wykazać praktycznymi umiejętnościami. Będziesz musiał nie tylko wiedzieć co powiedzieć, ale i jak się zachować, szczególnie w środowisku biznesowym. Jeśli obuwie pasowało na Twoją stopę, to będziesz w stanie przezwyciężyć każde wyzwanie. Złym znakiem jeśli obuwie było za dużo lub za małe. Będziesz musiał wykorzystać całą swoją wiedzę i determinację, aby zrealizować swoje plany.

Śniło Ci się, że ukradłeś złote obuwie? Bądź ostrożny, gdyż istnieje ryzyko, że z powodu Twojego roztargnienia stracisz okazję na interes życia. Uważaj również na konkurencję, która tylko czyha na Twoje potknięcie.

Złoto może być również symbolem, że wkrótce zostanie Ci powierzona odpowiedzialna i honorowa misja. Nie masz czym się martwić, bo swoje zadanie spełnisz doskonale, zdobywając w pełni zasłużone zaufanie i nagrodę.

Znaleźć buty pokryte złotem, ale nie móc ich dotknąć jest symbolem straty. Strata może dotyczyć przedmiotów materialnych, takich jak biżuteria, pieniądze oraz inne drogocenne rzeczy. Dla niektórych jest to zwiastun niepowodzeń w relacjach i trwających związkach. Nie jesteś w stanie się dogadać ze swoją drugą połową, co powoduje smutek i niepokój o wasze przyszłe losy. Dzięki komunikacji i wyrozumiałości będzie w stanie wyjść z kryzysu w nowy etap życia.