Jeśli śniło Ci się, że palisz trawę to spodziewaj się, ze czeka Cię chwilowe powodzenie w miłości, które niestety może szybko przeminąć.

Znaczenie snów z motywem palenia trawy 

Sen o paleniu trawy symbolizuje złudne Nadzieje i iluzje uczuciowe, które pomimo swej ulotności mogą zostawić trwały ślad w sercu. Palenie trawy we śnie nawiązuje do wszystkiego co emocjonalne i trudne do zdefiniowania w życiu człowieka.

Palenie trawy we śnie – używając języka potocznego oczywiście – może oznaczać próbę poradzenia sobie z trudną sytuacją życiową. Nie ma żadnej nowości w tym, że gdy spotyka nas coś złego próbujemy z tym walczyć. Może to dotyczyć wszystkiego. Wyrzucenie z pracy, nieudany związek, zdrada dziewczyny, bankructwo. Jak sobie radzimy? Ano różnie. Mężczyźni często próbują zapić problem. Znane są również – u obu płci – próby „zajedzenia” problemu. Skorzystanie z haju jaki zapewniają narkotyki to tylko kolejny sposób.

Jakie znaczenie mogą mieć inne Twoje sny?

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw palenia trawy? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu próbujesz sobie poradzić z jakąś trudną sytuacją? Czy w prawdziwym życiu dobrze radzisz sobie z problemami? Często musisz sobie radzić z zakłopotaniem lub wstydem? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem palenia trawy, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym palisz trawę, może oznaczać próbę zapomnienia o czymś co Cie spotkało. Taką próbę zapomnienia po prostu.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce.