Dziurka od klucza we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przytrafił Ci się sen o dziurce od klucza to uważaj aby Twoje tajemnice nie wyszły na jaw!

Dziurka od klucza pojawiająca się w marzeniach sennych może być informacją dla śniącego, że pewna osoba z otoczenia narusza jego prywatność. Niekiedy sen ten świadczy o tym, że śniący nie wie o wszystkim, co się dzieje dookoła – choć jest przekonany o tym, że jest zupełnie inaczej.

Kiedy we śnie dostrzegasz dziurkę od klucza, oznacza to, że przez pomyłkę, zupełnie nieświadomie wyrządzisz komuś wielką krzywdę. Zanim coś zrobisz, pamiętaj, aby dwa razy się zastanowić. Z kolei marzenie senne, w którym patrzysz przez dziurkę od klucza, mówi o tym, że wyjawisz zawierzoną Ci przez bliską osobę tajemnicę, narażając ją tym samym na duże straty i niepotrzebny stres. Jeśli sen był przyjemny, wówczas wskazuje na wyjątkowe zdolności śniącego, dzięki którym jest on w stanie zobaczyć i zrozumieć o wiele więcej niż inni. Niekiedy wieszczy odkrycie bardzo ważnej tajemnicy.

Jeżeli we śnie widzisz inną osobę, która spogląda przez dziurkę od klucza, potraktuj to jako przestrogę przez zazdrością i zawiścią osoby z otoczenia. Nie wszyscy ludzie, których znasz i którym ufasz, życzą Ci dobrze! Kiedy śnisz o tym, że jesteś podglądany przez dziurkę od klucza, wówczas oznacza to, że ktoś zechce wykorzystać Twoją łatwowierność oraz naiwność do realizacji własnych celów. Mniej się na baczności! Gdy w marzeniu sennym patrzysz przez dziurkę od klucza na inną osobę, jest to zapowiedź konfliktów i sporów. Taki sen często wskazuje na to, że w najbliższym czasie będziesz nadużywał zaufania innych osób.

Sen, w którym nie możesz trafić w dziurkę od klucza, wieszczy drobne nieporozumienia z bliskimi. Przez swoje lekkomyślne zachowanie możesz zrazić do siebie najwierniejszego przyjaciela. Z kolei klucz umieszczony w dziurce, wskazuje na brak wewnętrznej harmonii, co często skutkuje różnorakimi problemami w świecie zewnętrznym. Według sennika dziurka od klucza jest także symbolem kobiety. Dlatego też sen o niej, w przypadku mężczyzn może wskazywać na problemy w relacjach damsko-męskich.