Zaczarowanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Zaczarowanie w marzeniu sennym zazwyczaj sugeruje na przemianę wewnętrzną, czyli gruntowną zmianę sposobu zachowywania się bądź myślenia. Sen może wskazywać również na pewne wydarzenie, które całkowicie odmieni dotychczasowe życie osoby śniącej.

Sen, w którym jesteś zaczarowany to niekorzystna wróżba. Wskazuje ona na to, że popełnisz błąd, który uniemożliwi Ci realizację zamierzonych celów. Symbol ten sugeruje także, że zbyt dużo rozmyślasz i chodzisz z głową chmurach, przez co nie jesteś w stanie podejmować racjonalnych decyzji. Niekiedy sen wyraża brak samodzielności i pewności siebie oraz funkcjonowanie według odgórnie narzuconych zasad. Uważaj, bo ktoś z Twojego otoczenia wywiera na Ciebie duży wpływ!

Jeśli śni Ci się, że widzisz zaczarowaną osobę, potraktuj to jako ostrzeżenie. Już niebawem w Twoim życiu pojawi się osoba, która będzie chciała wykorzystać Cię do realizacji własnych planów. Kiedy w marzeniu sennym osobą zaczarowaną jest Twój partner, może to świadczyć o tym, że wasze relacje nie układają się zbyt dobrze i każdego dnia coraz bardziej oddalacie się od siebie.

Gdy śnisz o tym, że czarujesz kogoś, oznacza to, że często działasz w sposób niezamierzony bądź lubisz wywierać presję na innych. Marzenie senne, w którym odczarowujesz kogoś, wskazuje na odkrycie bolesnej prawdy. Już nie długo Twoje życie całkowicie się zmieni…

Kiedy we śnie łamiesz czary, wskazuje to na Twoje dojrzałe zachowanie i samodzielne podejmowanie decyzji. Jeśli śnisz o rzucaniu ochronnych zaklęć, to w najbliższym czasie powinieneś zachować szczególną ostrożność w podejmowaniu ważnych decyzji.

Zaczarowane przedmioty widziane w snach, świadczą o chęci posłużenia się innymi, do rozwiązania własnych problemów. Postępuj racjonalnie, w końcu to Ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie. Przyśnił Ci się zaczarowany ogród? To dobra wróżba zwiastująca Ci bardzo interesującą, ale też i niebezpieczną podróż. Uważaj na siebie!