Jeśli miałeś sen, że bardzo wyraźnie widziałeś czyjąś twarz to spodziewaj się, że już niedługo będziesz musiał skonfrontować się z kimś w trudnej sytuacji. Jeśli widziałeś smutną Twarz to być może będziesz musiał się Tłumaczyć przed kimś, komu sprawiłeś bardziej lub mniej świadomie przykrość. Jeśli śniła Ci się Twarz rozzłoszczoną lub zła to czekają Cię skomplikowane problemy i trudna rozmowa. Jeśli śniła Ci się Twarz szczęśliwa i roześmiana spodziewaj się, że wszystkie problemy skończą się dobrze.

Widziałeś nieznajome twarze we śnie? Przygotuj się na niespodziewaną wiadomość od dalekich krewnych. Dla niektórych, może to być szczególnie korzystny znak, bo zwiastuje otrzymanie spadku lub innych wartościowych przedmiotów. Dla kobiety jest to symbol braku zadowolenia z obecnego związku. Czujesz, że Twój partner nie jest do końca z Tobą szczery i Cię zdradza. Taki sen, to również lęk przed wpuszczeniem nowej osoby do swojego życia.

Oglądanie siebie w lustrze jest szczególnie dobrym znakiem dla osób młodych. Uda się Tobie zrealizować swoje cele i zaplanować lepiej swoją przyszłość. Wykorzystaj ten moment na realizację swoich pragnień i nie zapomnij spędzić czasu z bliskimi Ci osobami.

Miałeś sen, że zostałeś uderzony w twarz? Ktoś będzie Tobą bardzo zawiedziony. Dzięki temu szybciej zdasz sobie sprawę, że to jest czas, aby wziąć odpowiedzialność za swoje życie i lepiej planować swój czas. Dzięki sile i determinacji będziesz w stanie osiągnąć pożądany cel i odzyskać szacunek.

Jeśli śniłeś, że uderzyłeś kogoś w twarz, to taki sen mówi o tłumionym gniewu. Być może jesteś sfrustrowany i zły przez nadchodzące zmiany w swoim życiu i szukasz ujścia dla swojej agresji. Jeśli czujesz, że sprawy wymykają Ci się spod kontroli, udaj się na odpoczynek lub umów się na wizytę do terapeuty. Dzięki temu lepiej będziesz w stanie radzić z gniewem i poświęcić więcej czasu na rozwiązywanie problemów w rzeczywistości.