Sen o czystej wodzie ma wymiar duchowy.

Symbolika czystej wody według sennika

Czysta woda we śnie symbolizuje oczyszczenie, jeśli śni Ci się, że pływasz lub kąpiesz się w czystej wodzie, lub że obmywa Cię Czysta woda to wkrótce poczujesz ulgę związaną z rozwiązaniem emocjonalnych spraw, które od dawna stanowią dla Ciebie problem. Przebaczysz komuś lub ktoś przebaczy Tobie. Wyzbędziesz się wyrzutów sumienia lub uwolnisz się od innych ciążących Ci emocjonalnych balastów.

Dla niektórych taki sen może być pozytywnym znakiem. Wizja przepowiada spokój i rozwiązanie spraw, które od dłuższego czasu nie dawały spokoju. Otrzymasz także okazje na poprawienie swojej sytuacji majątkowej, a także poznania nowych i interesujących ludzi. Dla osób planujących w niedalekim czasie wakacje, to będą one szczególnie udane.

Czy miałaś sen, w której pływasz w czystej wodzie? Jest to symbol przebaczenia i zmiany. Dla jednych może, to być otrzymanie przebaczenia, a dla drugiej pojednanie z dawnymi krewnymi. Pozwoli Ci to uzyskać spokój wewnętrzny i dojrzeć jako człowiek.

Czysta woda w kranie mówi osobie śniącej, że masz teraz przed sobą wielkie możliwości. Wkrótce możesz otrzymać okazję na awans w pracy lub na zrealizowanie swojego marzenia. Bądź czujna, nie trać sprzed oczu to co najważniejsze.

Jak jeszcze interpretować widok czystej wody w marzeniach sennych?

Dla młodych kobiet taki sen może mówić o sukcesie. Nie tylko osobistym, ale także zawodowym. Niekiedy nawet, to Ty pomożesz komuś osiągnąć sukces. Twoja pomoc zostanie w pełni doceniona, co przyniesie Ci wiele satysfakcji i radości.

Dla osób przedsiębiorczych zanurzenie się w czystej wodzie jest znakiem szczęśliwego i udanego biznesu. Twoje inwestycje i ciężka praca przyniosą oczekiwane rezultaty. Będziesz w stanie jasno określić swój dalszy plan działania i szybko go zrealizować.

Mycie rąk w czystej wodzie jest zapowiedzią spotkania. Zarówno może to być dawny znajomy jak i zupełnie nowa osoba. Wasze spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze, a może nawet uda wam się odbudować utracony kontakt.