Sny o strzelaniu są domeną mężczyzn charakteryzujących się ekstrawertycznym i impulsywnym charakterem. Na co dzień, mimo że bardzo lubiani i towarzyscy, są bardzo kłótliwi, nie zmieniają swojego zdania nawet gdy jasne jest, że nie mają racji. Sny o strzelaniu są dla takich osób pewnego rodzaju okazją do wyrzucenia z siebie złości.

Sny o strzelaninie – co mogą oznaczać?

Sny o strzelaniu mogą też zdarzyć się osobom, miewają myśli o morderstwie nawet dotyczące kogoś bliskiego. Sny o strzelaniu do znanych osób mogą wskazywać na chęć odcięcia się od tych osób.

Byłeś świadkiem strzelaniny pomiędzy policją, a bandytami? Śpiący doświadcza stresu codziennymi sprawami. Czujesz, że nie masz wpływu na każdą sytuację, a jej pomyślne rozwiązanie zależy od losu. Natomiast jeśli uczestniczysz w strzelaninie, to może to świadczyć o Twojej gotowości do przyjęcia obowiązków przywódczych. Nie straszne są Ci nowe wyzwania, a Twoja pewność siebie pozwoli na szybką realizację spraw.

Inna interpretacja takiego snu mówi o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Najczęściej są to problemy w życiu finansowym śniącego. Należy do tego spłata kredytu, a także nagła zmiana pracy lub miejsca zamieszkania.

Znaczenie snu w zależności od kontekstu, w jakim widziana jest strzelanina

Bliska Tobie osobie zginęła w strzelaninie? Taki sen symbolizuje obawy, które towarzyszą Ci w obecnym związku. Być może przestałeś dogadywać się ze swoją drugą połówką lub podejrzewasz ją o niewierność. Takie myślenie może szybko przerodzić się w paranoję przez którą stracisz swoją partnerkę na zawsze.

Co oznacza sen, w którym widziałeś pościg i strzelaninę? Taki sen mówi o desperacji i frustracji, że Twoje obecny plany nie jesteś w stanie realizować tak szybko jakbyś tego chciał. Nie powinieneś się podawać, bo to dzięki sile, wytrwaniu i determinacji będziesz w stanie dociągnąć wszystkie swoje sprawy do końca.

Taki sny również są symbolem nadmiernej pewności siebie i we własne możliwości. Wysoka samoocena i lekkomyślność może doprowadzić do katastrofalnych skutków. Dlatego nie powinieneś inwestować pieniędzy z nadzieją na szybki zysk, gdyż szybko stracisz cały swój majątek.