Impreza we śnie oznacza, że czeka Cię zabawa, miłe chwile, przyjemności – niekoniecznie na realnej imprezie, chodzi tu raczej o nadchodzące pozytywne emocje, zbliżone do tych, które towarzyszą spotkaniom z lubianymi osobami.

Sen o imprezie jako zwiastun dobrej zabawy lub zaproszenia

Jeśli przytrafił ci się sen o imprezie to poczujesz beztroskę i nabierzesz chęci by korzystać z uroków życia. Ktoś zaprosi Cię do wspólnego świętowania, będzie chciał się dzielić z Tobą swoją radością.

Dla osoby, która planuje w najbliższym czasie wyjazd na urlop bądź wakacje, sennik przewiduje, że będą one szczególnie udane. Otrzymasz okazję na poznanie ciekawych ludzi, z którymi spędzisz wiele chwil wartych zapamiętania. Z niektórymi nawet nawiążesz dłuższą relację osobistą lub biznesową.

Zwróć również uwagę kiedy i gdzie imprezowałaś. Sylwestrowa noc może sugerować, że czeka Cię wkrótce nowy etap w życiu. Być może ślub, nowe miejsce zamieszkania, praca lub dziecko. Nowy Rok dla Ciebie jest zawsze czymś ekscytującym, a pozytywna energia, która towarzyszy podczas zabawy wskazuje jak przyjemne będą nowe chwile.

Co jeszcze może oznaczać impreza w Twoich marzeniach sennych?

Śniło Ci się, że znajdowałaś się w klubie w gronie najbliższych znajomych? Może być to sygnał, że nadszedł czas na obowiązki i odpowiedzialność. Wizja Ci nie tylko przypomina, ale również uświadamia, że wkrótce będziesz miała coraz mniej czasu na zabawę i przyjemności. Nie dla wszystkich jest to powód dla zmartwień, bo nowe wyzwania, które niosą ze sobą nowa uczelnia czy praca, są przyjemnościami dla wielu.

Zabawa ze swoim ukochanym we śnie świadczy o gorącym uczuciu, którym wzajemnie się darzycie. Zauroczenie nie minęło i oboje silne dbacie o siebie. Niekiedy to także znak, że może już czas, aby wasz związek wkroczył w kolejny etap.

Impreza nie zawsze jest dobrym znakiem dla osoby śniącej. W przypadku jeśli zabawa kończy się katastrofą, kłótnią lub smutkiem, może świadczyć o niezadowoleniu z codziennego życia. Rzeczy, które sprawiają przyjemności wielu osobom dla Ciebie przestały być atrakcyjną formą rozrywki.