Sen o żeglowaniu może ostrzegać przed dążeniem do spełnienia nierealnych marzeń.

Znaczenie snów o żeglowaniu

Jeśli śniło Ci się, że jesteś żeglarzem lub żeglujesz oznacza to, że jesteś osoba odważną, która nie boi się snuć śmiałych planów i lubi rozpoczynać wielkie przedsięwzięcia. Jednak czasem Twoje pomysły mogą przekraczać możliwości realizacji. Jeśli miałeś sen, że żeglujesz po morzu lub jeziorze ale nie widzisz brzegu, a Woda ciągnie się po Horyzont to zastanów się, czy nie powinieneś zweryfikować jeszcze raz swoich planów i marzeń i skierować swojej energii na bardziej osiągalne cele.

Bezgraniczne może, które widziałeś z pokładu swojego statku we śnie jest symbolem potencjału. Potencjału, który w Tobie drzemie. Twoja podświadomość mówi Ci przez to, że nie ważne, w którym kierunku postanowisz płynąć, to będzie on właściwy. Wpierw taka wizja może się wydawać przerażająca, być zagubionym na bezkresnych wodach oceanu. Z czasem zdasz sobie sprawę, że nie jest Ci pisana jedna historia, lecz możesz sam zdecydować o swoim losie.

Spotkanie żeglarza i inne motywy senne – interpretacja

Spotkanie żeglarza we śnie, który wrócił z rejsu oznacza, że wkrótce otrzymasz wiadomość, na którą dawno czekałeś. Być może w sprawie pracy lub pismo z urzędu, które leżało od wielu tygodniu na biurku czekając na rozpatrzenie. Twoja cierpliwość się popłaci, bo nowe wieści, które wkrótce otrzymasz usatysfakcjonują Cię.

Dlaczego śniłeś, że udajesz się w rejs? Zwróć uwagę na jakim etapie życia jesteś obecnie i co ono dla Ciebie znaczy. Jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania, to wtedy stres i obawy są naturalne. Nawet jeśli nowy dom oceniasz pozytywnie przygotowywanie się do przeprowadzki są nie lada wyzwaniem dla każdej osoby. Szukasz nowej pracy? Twoja podświadomość również może traktować to jako wielką, długą podróż dookoła świata. Grunt pod nogami się osuwa, a przed Tobą jest wiele wyzwań. Dzięki determinacji i wytrwałości będziesz w stanie przezwyciężyć przeciwności losu.

Żeglowanie po pięknym, cichym jeziorze jest oznaką spokoju i odpoczynku.