Armagedon we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się Armagedon to spodziewaj się problemów, za które inni będą próbować obarczać winą Ciebie. Pamiętaj aby udowodnić niewinność i twardo bronić swoich racji ponieważ w innym wypadku możesz zostać wrobiony w nieprzyjemną sytuację.

Nie zawsze jest źle widzieć armagedon we śnie, widzieć straszne sceny katastrofy. Wieszcze twierdzą, że to, co widzą, odzwierciedla stan wewnętrzny śniącego i oznacza jego nadmierne podniecenie. Zwłaszcza jeśli koniec świata był wyśniony w przededniu dużego projektu.

Wieszcze zalecają, aby budować na poziomie wykształcenia śniącego, jego zdolności do zarządzania własnymi uczuciami i emocjami. Są pewni, że sen nie oznacza globalnych kataklizmów światowego porządku i armagedonu w rzeczywistości. Trzeba tylko trochę się zatrzymać i zastanowić się, co dalej robić, w jakim kierunku się poruszać. Sennik radzi zapamiętać cały scenariusz tego, co widział:

  • ratować siebie podczas powodzi, tsunami, tornad – koniecznie zmień swoje życie osobiste;
  • widzieć siebie pochowanego pod gruzami budynków – będziesz mieć trudności w pracy,
  • wybuchy, pioruny – poniesiesz porażkę z powodu niezdecydowania;

Oglądanie armagedonu z oddali

Oglądanie armagedonu z daleka nie jest tak straszne jak wejście do epicentrum tego, co się dzieje. Dlatego praktykujący psychologowie zalecają zwrócenie uwagi na swoją rolę w Twoich snach. Jeśli śniłeś o tym, że walczysz i potrafisz się bezpiecznie wydostać – czekaj na pozytywne zmiany w swoim życiu osobistym. Wyjaśniając, co kobieta śni o armagedonie, pomoce senne pochodzą z jej statusu społecznego. Niezamężna dziewczyna zmierzy się z aktywnością wielbicieli, którzy będą starali się zdobyć jej serce. Ale zamężna dama musi mieć czas, aby uratować rodzinną sielankę przed ingerencją zazdrosnych i plotkarskich.

Armagedon we śnie może oznaczać wewnętrzną walkę pomiędzy dobrem a złem. To może być agonia sumienia, jeśli podjąłeś złą decyzję dzień wcześniej i skrzywdziłeś kogoś swoimi działaniami. Ta przerażająca fabuła odzwierciedla przede wszystkim psychikę samego śpiącego. To dlatego śpiący oferuje skruchę osobie, którą skrzywdziłeś.

Widząc armagedon, wchodząc w centrum wydarzeń i nie mogąc się wydostać, to zły znak. Interpretacja snu przez Nostradamusa sprowadza się do trudnej sytuacji finansowej. Ponadto dręczy Cię stagnacja w pracy, niezdolność z obiektywnych powodów do jej ukończenia w terminie i jakości. Co oznacza sen o meteorycie, który zburzył całe życie na planecie, współczesny sen wyjaśnia niepowodzenia w dziedzinie zawodowej. Spróbuj poprawić wady w najbliższych dniach, jeśli śniłeś o armagedonie.