Porażki zdarzają się wszystkim ludziom, jednak są przez nich inaczej odbierane. Niektórzy podnoszą się po porażkach bardzo szybko, inni potrzebują na to więcej czasu. Porażki pojawiają się w snach tej drugiej grupy osób, którzy długo nie mogą pogodzić się z tym co ich spotkało. Ukazują poczucie bezradności i bezbronności w obliczu przeżytego nieszczęścia, Często mogą być skutkiem złego nastroju, który pojawia się po niepowodzeniach, a który trwa przez wiele dni i w końcu znajduje ujście w opisywanych snach.

Podobnie jak w przypadku snów o nieszczęściu, również sny o porażkach są projekcją obaw przed złymi wydarzeniami w przyszłości. Mogą też pojawiać się u osób, które zaczynają zmierzać się z jakimś dużym zadaniem, którego skutek będzie miał duże konsekwencje na dalsze życie. Stres wywołany obawami przed złym wykonaniem takiego zadania odbija się w treści snów przedstawiających właśnie niepowodzenia. Wiele osób często obawia się porażki. Nie potrafią sobie radzić z tym lękiem, strachem. Najgorsze jest to, że zapominają one o najważniejszej rzeczy – strach istnieje tylko i wyłącznie w ich głowie. Boją się czegoś co jeszcze się nie wydarzyło. Ważne żeby o tym pamiętać. Nie można żyć całe życie w strachu przed tym co może się wydarzyć

Pamiętaj, że każdy sen trzeba interpretować inaczej. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Same pieniądze można zinterpretować również na kilka różnych sposobów. Co innego jeśli śnią Ci się one w sytuacji gdy je znajdujesz w lesie. Co innego gdy je uczciwie zarobisz, a jeszcze co innego gdy wejdziesz w ich posiadanie np. poprzez kradzież. Poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił pieniądze oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje.

Zapraszamy do dzielenia się swoimi snami w komentarzach pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce: Odczuwać lęk, walczyć na wojnie. Inne artykuły o podobnej tematyce możesz znaleźć w naszej wyszukiwarce.