Sen w którym pojawia sie wahadło zegara mówi, że odezwą się duchy przeszłości.

Co zapowiada wahadło zegara widziane w snach?

Wahadło zegara we śnie zapowiada, iż powrócą pewne sprawy z przeszłości, które mogą mieć spory wpływ na Twoje teraźniejsze życie. Bardzo prawdopodobne że odezwie się do Ciebie dawna miłość, do której odczuwasz ogromny sentyment.

Dlaczego śniło mnie się, że widzę wahadło? W rzeczywistości jesteś zestresowana i przemęczona codziennymi obowiązkami. Może to również wskazywać na stres, który odczuwasz w prawdziwym życiu. Taki stan rzeczy powoduje, że trudniej jest Tobie zregenerować siły i w pełni czerpać z codziennego dnia. Koniecznie musisz znaleźć sposób na odpoczynek inaczej istnieje spore ryzyko pogorszenia samopoczucia. Spróbuj zaplanować najbliższe wakacje, udać się po za miasto lub zaplanuj wizytę w SPA.

Wizja jest dobrym znakiem jeśli jesteś osobą młodą wkraczającą w nowy etap swojego życia. Uda Ci się rozwiązać problemy, które nie dawały Ci spokoju i uzyskać odpowiedź na trapiące Cię pytania. Teraz jest także dobry moment na większe ryzyko i działanie w sferze osobistej oraz zawodowej. Los może być po Twojej stronie, dlatego wykorzystaj ten czas dobrze.

Jaką jeszcze przepowiednią może być wahadło zegara w marzeniach sennych?

Sen dobrze wróży też dla osób, którzy rozpoczynają nowy etap w związku. Wspólne mieszkanie, ślub lub dziecko ma szczególne znaczenie podczas interpretacji takiego snu. Chociaż w rzeczywistości możesz czuć presję czasową na podjęcie dobrej decyzji, to uda Ci się wyjść ze wszelkich niepowodzeń obronną ręką. Dzięki odrobinę determinacji i cierpliwości jesteś w stanie przezwyciężyć wszelkie przeszkody na swojej drodze do sukcesu. Teraz jest także dobry czas na zacieśnianie więzy rodzinnych i pogłębianie miłości do swojej drugiej połówki.

Zepsuto wahadło może być negatywnym znakiem jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą. Taka wizja może wskazywać, że wkrótce przyjdzie Ci się zmierzyć z widem porażki. Teraz musisz działać ostrożnie, dlatego przemyśl każdy swój ruch. Nie wszystkie swoje decyzje będziesz w stanie cofnąć. Pomoc bliskich w najbliższych dnia jest również wskazana.